Jedinečná pracovná príležitosť pre kontrolórov/-ky kvality bez praxe (až do 1800 €)

C&V PRESTIGE, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
až do 1800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o serióznu a dobre ohodnotenú prácu v automobilovom priemysle? Pokiaľ áno, máme pre Vás skvelú pracovnú ponuku! Pre renomovanú výrobnú spoločnosť hľadáme kontrolórov kvality.

Jedná sa o vizuálnu kontrolu, triedenie nevhodných súčiastok, meranie a mechanické úpravy dielov a súčiastok v automobilovom priemysle.

– preplácanie nadčasov
- príplatok 20 % za nočnú
– pracovné oblečenie
– stabilné miesto v zahraničnej firme
– možnosť osobného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je renomovaná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

– živnosť
– vlastné auto
– flexibilita
– orientácia na detail
– dobrý zrak

C&V PRESTIGE, s.r.o. je úspešná a dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2567779  Dátum zverejnenia: 18.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až do 1800 EUR/mesiac