Ponúkame skvelú príležitosť pre zdravotné sestry (rôzne špecializácie) a zdravotníckych asistentov

C&V PRESTIGE, s.r.o.

Miesto práce
Česko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám príležitosť pracovať v modernom a príjemnom pracovnom prostredí v nemocnici s dlhoročnou tradíciou.
Pre nášho významného klienta, stabilné zdravotnícke zariadenie, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu:
Zdravotná sestra pre rôzne špecializácie a zdravotný asistent. Vhodné aj pre absolventov!

- veľmi dobré finančné ohodnotenie
- príspevok na ubytovanie
- práca v modernom zdravotníckom zariadení
– dynamický pracovný kolektív,
– bohatý sociálny program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Renomované zdravotnícke zariadenie

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

dobrý vzťah k práci, samostatnosť, príjemné vystupovanie voči pacientom, komunikačné zručnosti

C&V PRESTIGE, s.r.o. je úspešná a dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2425407  Dátum zverejnenia: 5.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 EUR