Lekár (vhodné aj pre absolventov LF)

C&V PRESTIGE, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Karlovarský kraj, Moravskosliezsky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Nadštandardné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám príležitosť pracovať v modernom a príjemnom pracovnom prostredí renomovaného zdravotníckeho zariadenia.
Pre nášho významného klienta, stabilné zdravotnícke zariadenie, hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu:
Lekár – ANESTEZIOLÓG, INTERNISTA, DERMATOVENEROLÓG, CHIRURG, FBLR a ZUBNÝ LEKÁR

- NADŠTANDARDNÉ FINANČNÉ OHODNOTENIE
- príjemné pracovné prostredie
- systém zamestnaneckých výhod a benefitov
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborného rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je renomované zdravotnícke zariadenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- atestácia výhodou
- flexibilita, pro-klientský prístup, ochota, ústretovosť, príjemné vystupovanie
- znalosť práce s PC

C&V PRESTIGE, s.r.o. je úspešná a dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti personálnych služieb.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1393215  Dátum zverejnenia: 17.12.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nadštandardné finančné ohodnotenie