Logo C.solution s.r.o.

Servisný technik digitálnych kancelárskych a produkčných tlačiarní

C.solution s.r.o.

Miesto práce
Novozámocká 67, Nitra-Horné Krškany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Inštalácia digitálnych kancelárskych a produkčných tlačiarní u zákazníka
  • Diagnostika, servis a riešenie technických problémov tlačiarní u zákazníka
  • Zaškolenie zákazníka s obsluhou tlačiarne
  • Zabezpečovanie efektívneho a kvalitného servisu pre našich zákazníkov – západné a stredné Slovensko.

  • Hrubá mzda 1.950,-€
  • Trvalý hlavný pracovný pomer
  • Pracovný čas Po-Pia – 7.30 – 16:00hod
  • Príspevok na stravovanie
  • Možnosti profesionálneho rozvoja a vzdelávania.
  • Príležitosť pracovať s najnovšími technológiami v oblasti digitálnej tlače.
  • Odborné školenie a vzdelávanie – diagnostika a riešenie technických problémov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft - Pokročilý
Počítačové siete - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania
  • Znalosť základných princípov elektroniky a mechaniky – min. el. vyhláška §21
  • Počítačové znalosti -Windows, Počítačové siete
  • Technické zručnosti a myslenie
  • Dobrá fyzická kondícia
  • Výjazdy počas pracovnej doby k zákazníkom – západné a stredné Slovensko
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Znalosť anglického jazyka, pasívne (pre potreby technických návodov a diagnostiky)
  • Schopnosť efektívne riešiť technické problémy a pracovať samostatne.
  • Vynikajúce komunikačné a medziľudské zručnosti.
  • Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť meniacim sa potrebám a technológiám.
  • Skúsenosti s inštaláciou a údržbou digitálnych tlačiarní budú výhodou, nie sú však podmienkou

Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby prenájmu digitálnych kancelárskych a produkčných tlačiarní značky Konica Minolta, Epson, Hp, Kyocera.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

ID: 4818395  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 950 EUR/mesiac