Obchodník v doprave a logistike

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Stupava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadáva príležitosti na trhu v oblasti logistiky a dopravy
- komunikuje so zákazníkmi aj špeditérmi
- organizuje obchodné stretnutia so zákazníkmi
- analyzuje, navrhuje a implementuje stratégiu a taktiku predaja
- analyzuje informácie o silných a slabých stránkach konkurencie
- identifikuje, navrhuje a podporuje služby pre kľúčové segmenty trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- prax na podobnej pozícii min. 3 roky v oblasti dopravy a logistiky
skúsenosti s riadením tímu v dopravnej spoločnosti
- AJ pokročilý
- komunikatívnosť, flexibilita, proaktívny prístup
- dynamická osobnosť s profesionálnym vystupovaním
- odolnosť voči stresu

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2596213  Dátum zverejnenia: 6.6.2016