Vodič na denný rozvoz nápojov - Bratislava

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Banskobystrický kraj, Bratislava, okres Brezno, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Rožňava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800-1000,-€ v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na stredisko v Bratislave prijmeme vodičov na:
- denný rozvoz nápojov
- vykladanie tovaru u zákazníkov
- práca s vratnými obalmi
- práca s hotovosťou

- ubytovanie v BA zdarma
- preplácanie cestovného
- práca v pondelok - piatok
- voľné víkendy
- stabilná práca v zabehnutej spoločnosti

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis e-mailom príp. na tel +421917917179.

ĎAKUJEME za zaslanie Vášho životopisu, vzhľadom na počet uchádzačov BUDEME KONTAKTOVAŤ LEN VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Zaslaním životopisu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

NEVYHNUTNÉ PODMIENKY:
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- preukaz o absolvovaní školenia vodiča
- kvalifikačná karta vodiča
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
Ďalšie podmienky:
- slušné vystupovanie a schopnosť komunikácie so zákazníkom
- fyzická zdatnosť
- zodpovednosť, presnosť, pracovitosť

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2531453  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1000,-€ v čistom