Vedúci strediska Malý Šariš

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Malý Šariš, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnej dobe hľadáme proaktívného a dobre organizovaného Vedúceho strediska pre našu pobočku v Malom Šariši, ktorý má rad výzvy a hľadá možnosť realizácie.

Jeho zodpovednosťou bude:

• Koordinácia disponentov a dispečerov dopravy v rámci C.S.CARGO Slovakia a.s.
• Kontrola a riadenie efektivity využívania vlastných vozidiel v rámci celého Slovenska
• Podávanie návrhov nápravných opatrení, optimalizácie spôsobu prevádzkovej realizácie projektov
• Príprava reportov na základe požiadaviek vedenia spoločnosti
• Podávanie návrhov pre vedenie spoločnosti v oblasti nákladov a výnosov. Sledovanie nákladov na jednotlivé vozidlá
• Sledovanie efektívnosti vynaložených nákladov – spotreby vodičov, náklady na opravy
• Kontrola údajov, ktoré sú vkladané do informačného systému
• Zodpovednosť za tím 72 zamestnancov (z toho 65 vodičov)
• Pozícia vedúceho strediska podlieha a reportuje riaditeľovi dopravy
• Vedúci strediska priamo riadi 7 zamestnancov

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdelanie
- prax na podobnej pozícii min. 3 roky
- skúsenosť s prácou so zákazníkmi pôsobiacimi v oblasti automobilového priemyslu
- znalosť práce na PC
- znalosť AJ na komunikatívnej úrovni - NUTNÁ
- výborné organizačné a riadiace schopnosti, systematickosť, nadhľad
- samostatnosť a spoľahlivosť
- ekonomické znalosti
- vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame:

- možnosť sebarealizácie v silnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- zaujímavú a kreatívnu prácu
- zaškolenie a odbornú pomoc
- motivujúce finančné ohodnotenie
- priateľský kolektív
- moderné a príjemné pracovné zázemie
- istotu a zázemie silnej stabilnej spoločnosti

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis e-mailom príp. na uvedenú adresu.

ĎAKUJEME za zaslanie Vášho životopisu, vzhľadom na počet uchádzačov BUDEME KONTAKTOVAŤ LEN VYBRATÝCH UCHÁDZAČOV.

Zaslaním životopisu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

LOGISTIKA, DOPRAVA

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2235507  Dátum zverejnenia: 25.8.2015