Fakturant/ka

C.S.CARGO Slovakia a.s.

Miesto práce
Stupava, okres Malacky
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje fakturáciu a likvidáciu faktúr (dodávateľských aj odberateľských).
- Pripravuje dáta pre automatické spracovanie faktúr.
- Kompletizuje dokumentáciu a pripravuje k expedícii odberateľom.
- Komunikuje so zákazníkmi a disponentmi.
- Vedie príslušnú evidenciu, kontrolu správnosti faktúr a ich archiváciu.
- Pracuje s interným účtovným systémom.
- Pripravuje podklady pre účtovné zápisy.
- Rieši nezrovnalostí cien/účtov.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť osobného a profesionálneho rastu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- zaujímavú a kreatívnu prácu
- zaškolenie a odbornú pomoc
- mladý a priateľský kolektív
- moderné a príjemné pracovné zázemie

Ak Vás oslovila ponúkaná pozícia, zašlite nám životopis a motivačný list na uvedený e-mail príp. adresu.

Ďakujem za zaslanie životopisu, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady.

Zaslaním životopisu a motivačného listu, uchádzač súhlasí s tým, aby spoločnosť C.S.CARGO Slovakia a.s. spracovala osobné údaje uvedené v týchto dokumentoch. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané v našej spoločnosti výlučne pre potreby evidencie uchádzačov o zamestnanie po dobu 6 mesiacov a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, nám to písomne oznámte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Fakturácia

Počet rokov praxe

1

• NEVYHNUTNÁ PRAX S FAKTURÁCIOU, účtovníctvom min. 1 rok
• znalosť zákona o DPH - pokročilý
• znalosť práce s PC
• dynamický, flexibilný, samostatný, komunikatívny človek

C.S. CARGO Holding a.s. patrí k vedúcim firmám v logistickom odvetví v regióne CEE. Dopravu a logistiku zabezpečujú dcérske spoločnosti, ktoré v súčasnosti aktívne pôsobia v štyroch krajinách. V Českej republike a na Slovensku je C.S. CARGO jedným z lídrov svojho odvetvia.
Našim zákazníkom ponúkame komplexné logistické služby za podpory vlastných IT technológií. Každému klientovi pripravujeme optimalizované riešenie na základe jeho požiadaviek.

Naša spoločnosť si chce i naďalej upevňovať vedúce postavenie na trhu dopravných a logistických služieb a neustále sa dynamicky rozvíjať, preto ponúkame motivovaným a kvalifikovaným záujemcom širokú škálu profesionálneho uplatnenia.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2203141  Dátum zverejnenia: 30.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou