Transport sales/account manager

C.H. Robinson Europe BV

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
nadštandarné platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budujeme náš zákazníky tím v novo otvorenej pobočke v Bratislave, aby sme rozšírili naše pôsobenie v Európe. Do nášho nového operačného tímu hľadáme dynamických a odhodlaných ľudí. Budete mať za úlohu budovať a rozvíjať vzťahy so zákazníkmi, navštevovať a vyhľadávať nových zákazníkov, riadiť a zdokonaľovať procesy, navrhovať nové a inovatívne transportné riešenia, mať zodpovednosť za rozvoj nových dopravných trás a rozhodovať o transportnej stratégii v Európe.

Vaše úlohy:
• Identifikácia, vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov
• Udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi a rozvoj ďalšej spolupráce
• Komunikácia so zákazníkmi
• Cestovanie a pravidelné návštevy zákazníkov
• Vypracovanie cenových ponúk
• Uzatváranie obchodov, predaj a vyjednávanie
• Plánovanie a organizovanie prepráv na základe požiadaviek klientov
• Spracovanie obchodných prípadov od zadania objednávky až po dodanie tovaru
• Získavanie, analýza a príprava relevantných informácií pre nové a pravidelné stretnutia so zákazníkmi

• Nadštandardné platové podmienky, výkonnostný bonus a ďalšie benefity
• Reálne možnosti kariérneho rastu a príležitosť rozvinúť svoj talent v rýchlo sa meniacej globálnej spoločnosti
• Zábavu pri práci, pozitívne a otvorené prostredie, ktoré podporuje kreatívne a inovatívne myslenie
• Využitie a zdokonalenie svojich jazykových zručností v našom medzinárodnom prostredí. Naši kolegovia rozprávajú každý deň viac ako 20 európskymi jazykmi.

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosím zasielajte v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Viac ako 3 roky praxe v transporte a skúsenosti s predajom transportných služieb a account manažmentom
• Prehľad na transportnom trhu
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Každý ďalší cudzí jazyk je výhodou
• Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• Podnikateľský, motivovaný a pozitívny pracovný duch

C.H. Robinson, globálna spoločnosť pôsobiaca v oblasti transportu a logistiky, prichádza na Slovensko a vy máte jedinečnú príležitosť byť pri tom.

C. H. Robinson patrí medzi významné spoločnosti Fortune 500 a súčasne sa radí k celosvetovo najviac uznávaným spoločnostiam v oblasti dopravy a logistiky. C. H. Robinson spolu so svojimi dcérskymi spoločnosťami je jednou z vedúcich dopravných firiem v Európe s dynamickou sieťou pobočiek naprieč Európou. Naši motivovaní, jazykovo zdatní a zákaznícky orientovaní zamestnanci uplatňujú svoje znalosti miestneho prostredia a odborné skúsenosti pri každej transportnej výzve. Zároveň vytvárajú silné a osobné vzťahy so zákazníkmi, ktorým poskytujú služby na najvyššej úrovni.

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť byť pri vzniku a aktívne sa podieľať na rozvoji našej novej slovenskej pobočky cestnej dopravy. Vďaka tejto úlohe budete mať možnosť pripojiť sa k malému tímu v Bratislave a urobiť veľký výsledok. Hľadáme kreatívneho a podnikateľsky zmýšľajúceho tímového hráča s transportnými a špedičnými skúsenosťami.

Ste ochotní prijať túto výzvu a pripojiť sa k víťaznému tímu? Pošlite nám svoj životopis v anglickom jazyku online ešte dnes!
www.chrobinson.com/en-uk/careers/

Pre viac informácií o našej spoločnosti, navštívte prosím naše webové stránky.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2562062  Dátum zverejnenia: 27.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nadštandarné platové podmienky