C++ programátor Junior/Senior

C.G.C., a.s.

Bratislava alebo Banská Bystrica, Bratislava, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na základe vedomostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu programátora v jazyku C++ Junior/Senior, ktorý sa bude podieľať na:

- vývoji v oblasti bezpečnosti, monitoringu, riadenia procesov a technológií
- vytváraní, modifikácii a vývoji užívateľských aplikácií produktov spoločnosti
- vývoji DLL, COM, servisov a web servisov pre integráciu nových softvérovych riešení a hardvérových technológií
- vývoji embedded zariadení a ich integrácii
- rozvoji v oblastiach CCTV (práca s obrazom)
- návrh a a tvorba databáz aplikácií vyvíjaného produktu

• Adekvátne ocenenie Vašich skúsenosti, profesionality a iniciatívy - výkonnostné ohodnotenie
• Skvelý pracovný kolektív
• Motivujúce pracovné prostredie s modernými nástrojmi a najnovšími technológiami
• Flexibilné plánovanie pracovného času
• Možnosť profesionálne rásť v tíme skutočných odborníkov
• Teambuildingové akcie

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na adresu [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá danej pozície. Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti a predpoklady:

Úroveň znalostí pre Junior C++ a SQL programátora:
• Vzdelanie v oblasti informačných technológií so zameraním na programovanie v príslušných programovacích jazykoch
• Orientácia v oblasti komunikačných technológií a automatizácie
• Aspoň základná znalosť COM technológií, C/C++ a , MS SQL, SQL databázy

Úroveň znalostí pre Senior C++ a SQL programátora:
• expertné skúsenosti s technológiou COM, C++, STL a Win32, SQL databázou
• viacročná skúsenosť z oblasti vývoja aplikácií v príslušnom programovom prostredí
• Vzdelanie v oblasti informačných technológií so zameraním na programovanie

Osobnostné charakteristiky:

zodpovednosť a dôsledosť
záujem o nové technológie
flexibilita a konštruktívny prístup k riešeniu problémov
samostatnosť a proaktívny prístup k práci

C.G.C., a.s. je stabilná spoločnosť poskytujúca komplexné služby pre inteligentnú správu budov. Našou hlavnou víziou je prinášať nové integrované riešenia pre efektívnejšie monitorovanie, ovládanie a správu technológií od rôznych výrobcov. Klientom poskytujeme projektovanie, montáž a údržbu zabezpečovacích systémov a zariadení na sledovanie pohybu ôsob v chránenom objekte. Rôzne bezpečnostné zariadenia integrujeme do nami vyvinutej aplikácie SBI, vrámci ktorej zaisťujeme inštalácie, rekonfigurácie, konzultácie, hotline podporu a vývoj nových funkcionalít pre potreby zákazníka.
SBI (Supervising Business Integration) je softvérová webová platforma založená na modularite, škálovateľnosti a automatizácii procesov. SBI jednoducho a efektívne spravuje procesy a je nezávislá na existujúcej komunikačnej infraštruktúre.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 634826  Dátum zverejnenia: 21.5.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou na základe vedomostí a skúseností