Revízny technik HW

C.G.C., a.s.

Miesto práce
Drobného 27, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - podľa skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho HW tímu hľadáme nového kolegu, Revízneho Technika HW, ktorý by sa podieľal na revíziách zabezpečovacích a bezpečnostných systémov a zároveň sa zúčastňoval servisných činností:
• Oblasti pôsobenia:
- Elektronická kontrola vstupu - Dochádzkové systémy
- Zabezpečovacie systémy, EZS
- Požiarna signalizácia, PSN, EPS
- Kamerové systémy, CCTV
- Klimatizácia
- Štruktúrovanej kabeláže
- Správa SW - inštalácia a údržba programov a aplikácií
- Jednoduché programovanie zabezpečovacích ústrední

• Adekvátne ocenenie Vašich skúsenosti, profesionality a iniciatívy
• Motivujúce pracovné prostredie s modernými nástrojmi a najnovšími technológiami
• Skvelý pracovný kolektív
• Teambuildingové akcie
• Zaškolenie do potrebných oblastí a ďalšie odborné školenia
• Spolupráca s partnermi pri vzájomnej integrácii softvérových a hardvérových technológií
• Vysoká miera samostatnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritériá danej pozície.
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vaše životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie - HW

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osvedčenie o technickej spôsobilosti podľa vyhlášky 508/2009 - §24
Požadovaná prax:
- revízie slaboprúdových zariadení
- vítaná je aj prax v oblasti revízií silnoprúdových zariadení
- montáž zabezpečovacích systémov
- čiastočná prax v zapájaní plošných spojov
- prehľad v oblasti IT
- pokročilé vodičské skúsenosti
- vytváranie káblových trás - štruktúrovaná kabeláž

- zodpovednosť za zverené úlohy
- serióznosť, zodpovednosť, proaktívny prístup k práci, flexibilita
- záujem o nové technológie
- manuálna zručnosť
- vysoká miera samostatnosti

C.G.C., a.s. je stabilná spoločnosť poskytujúca komplexné služby pre inteligentnú správu budov. Našou hlavnou víziou je prinášať nové integrované riešenia pre efektívnejšie monitorovanie, ovládanie a správu technológií od rôznych výrobcov. Klientom poskytujeme projektovanie, montáž a údržbu zabezpečovacích systémov a zariadení na sledovanie pohybu ôsob v chránenom objekte. Rôzne bezpečnostné zariadenia integrujeme do nami vyvinutej aplikácie SBI, vrámci ktorej zaisťujeme inštalácie, rekonfigurácie, konzultácie, hotline podporu a vývoj nových funkcionalít pre potreby zákazníka.
SBI (Supervising Business Integration) je softvérová webová platforma založená na modularite, škálovateľnosti a automatizácii procesov. SBI jednoducho a efektívne spravuje procesy a je nezávislá na existujúcej komunikačnej infraštruktúre.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 600369  Dátum zverejnenia: 1.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - podľa skúseností a znalostí