OpenCV Developer

C.G.C., a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného Computer Vision Developera, ktorý sa chce podieľať na vývoji softvérových riešení v oblasti bezpečnostných a kamerových systémov.

Tvoja náplň práce:
- agilný vývoj počítačového videnia a strojového učenia (computer vision and machine learning)
- vývoj algoritmov pre rozpoznanie stavu výrobných procesov
- samostatný návrh používateľského rozhrania a zobrazovania rozpoznaných informácií
- spoluúčasť pri integrácií softvérov priamo do kamier
- tvorba IoT riešení a riešení Industry 4.0

K práci budeš potrebovať:
- znalosť OpenCV a skúsenosť s vývojom CV algoritmov a aplikácií
- skúsenosť s objektovo orientovaným programovaním
- skúsenosť s vývojom C++
- znalosť štatistických algoritmov vítaná
- skúsenosť s inými časťami umelej inteligencie vítaná

-flexibilná pracovná doba
-možnosť príležitostného home office
-vnútrofiremné školenia
-SCRUM metodika
-neformálne pracovné prostredie
-teambuildingové akcie
-pravidelné športové aktivity

V prípade záujmu o danú pozíciu zašlite životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na adresu job@cgc.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

C++ - pokročilý

C.G.C., a.s. je rozvíjajúca sa spoločnosť poskytujúca komplexné služby pre inteligentnú správu budov. Našou hlavnou víziou je prinášať nové integrované riešenia pre efektívnejšie monitorovanie, ovládanie a správu technológií od rôznych výrobcov. Klientom poskytujeme projektovanie, montáž a údržbu zabezpečovacích systémov a zariadení na sledovanie pohybu ôsob v chránenom objekte. Tieto následne integrujeme do nami vyvinutej aplikácie SBI, vrámci ktorej zaisťujeme inštalácie, rekonfigurácie, konzultácie, hotline podporu a vývoj nových funkcionalít.

SBI (Supervising Business Integration) je softvérová webová platforma založená na modularite, škálovateľnosti a automatizácii procesov. Aplikácia sa flexibilne rozširuje o nové oblasti riadenia prevádzky budov v reálnom čase, napr. stravovacie, parkovacie, enviromentálne systémy a pod. Centrálne spravuje identity v jednej databáze s personálnymi údajmi, ktoré sú obojstranne synchronizované s informačnými systémami. SBI jednoducho a efektívne spravuje procesy a je nezávislá na existujúcej komunikačnej infraštruktúre.
Náš softvér je implementovaný pri správe objektov v oblasti telekomunikácií, energetiky, výroby, štátnej správy a obchodu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Drobného 27
841 01 Bratislava
ID: 2741967   Dátum zverejnenia: 29.9.2016