IT Support Specialist

C.G.C., a.s.

Miesto práce
Drobného 27, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou nášho mladého tímu IT podpory v oblasti bezpečnostných a inteligentných systémov!

Tvoja náplň práce bude nasledovná:

- budeš poskytovať aplikačný support zákazníkom
- prijímaš, analyzuješ a riešiš rôznorodé požiadavky klientov
- budeš sa starať o firemnú aplikáciu SBI pre komplexné riadenie bezpečnostných, prevádzkových, technologických systémov budov
- budeš pracovať s windows servermi, sieťovými prvkami, SQL databázami, bezpečnostnými a kamerovými systémami a ďalšími technológiami
- zabezpečíš prípravu technológií pred inštaláciou u zákazníka
- spolupracuješ s QA tímom, developermi aj HW technikmi
- aktívne sa podieľaš na nových projektoch spoločnosti
- zodpovedáš za školenie klientov a máš možnosť testovať SW

Zaškolíme Ťa do našej aplikácie SBI na integráciu zabezpečovacích systémov, CCTV, RealTime, kontroly vstupu a ďalších inteligentných systémov.

Do nášho tímu zapadneš ak:
-máš chuť pracovať v IT a rozvíjať svoje schopnosti
-rád analyzuješ a riešiš problémy
-ti vyhovuje práca v mladom kolektíve, kde je okrem práce aj veľa zábavy
-chceš nové výzvy a minimum rutiny
-zvládaš komunikáciu aj s náročnými zákazníkmi

Pošli životopis ihneď a získaj prácu, ktorá Ťa bude baviť!

-flexibilný pracovný čas
-možnosť byť sám sebou (neformálne prostredie a priateľský kolektív)
-firemné akcie
-preplatenie športových aktivít
-vzdelávanie
-soft skills školenia

Životopis zašlite spolu so súhlasom so spracovaním Vašich osobných údajov (podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov).
Odpovedáme všetkým uchádzačom.
Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
UNIX/Linux - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy
Administrácia LAN/WAN - Základy
Klient/server administrácia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-technická SŠ, VŠ alebo netechnickú školu a skúsenosti s IT supportom/administráciou
-zvládanie záťažových situácií
-komunikatívnosť
-tímový hráč
-analytické myslenie
-schopnosť multitaskingu
-angličtina veľkou výhodou

C.G.C., a.s. je stabilná spoločnosť poskytujúca komplexné služby pre inteligentnú správu budov. Našou hlavnou víziou je prinášať nové integrované riešenia pre efektívnejšie monitorovanie, ovládanie a správu technológií od rôznych výrobcov. Klientom poskytujeme projektovanie, montáž a údržbu zabezpečovacích systémov a zariadení na sledovanie pohybu ôsob v chránenom objekte. Rôzne bezpečnostné zariadenia integrujeme do nami vyvinutej aplikácie SBI, vrámci ktorej zaisťujeme inštalácie, rekonfigurácie, konzultácie, hotline podporu a vývoj nových funkcionalít pre potreby zákazníka.
SBI (Supervising Business Integration) je softvérová webová platforma založená na modularite, škálovateľnosti a automatizácii procesov. SBI jednoducho a efektívne spravuje procesy a je nezávislá na existujúcej komunikačnej infraštruktúre.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2590745  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou