IT tester

C.G.C., a.s.

Miesto práce
Drobného 27, Bratislava
Termín nástupu
1.9.2015
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou - podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného IT testera, ktorému nie je cudzie testovať SW ani HW a nezľakne sa písania dokumentácie alebo manuálov. Zaujímavá práca v oblasti bezpečnostných systémov a automatizácie vo veselom pracovnom kolektíve

Čomu sa budeš v práci venovať:
Manuálne testovanie aplikácií, ich funkcií a modulov
Testovanie pridruženého HW (kamery, dochádzkové terminály, atď.)
Posudzovanie a analýza bugov
Spracovanie testovacej dokumentácie, reportov, písanie manuálov

Motivujúce pracovné prostredie s modernými nástrojmi a najnovšími technológiami
Priateľský pracovný kolektív
Flexibilné plánovanie pracovného času
Teambuildingové akcie

V prípade, že ťa ponuka zaujala, pošli svoj životopis spolu so súhlasom o spracovaní osobných údajov na adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzdelanie v oblasti IT
Vzťah k práci s technológiami (SW aj HW)
Skúsenosť s inštaláciou PC a zariadení router, hub, switch
Základy práce s MS SQL – výhodou
Dôslednosť a zmysel pre detail

C.G.C., a.s. je stabilná spoločnosť poskytujúca komplexné služby pre inteligentnú správu budov. Našou hlavnou víziou je prinášať nové integrované riešenia pre efektívnejšie monitorovanie, ovládanie a správu technológií od rôznych výrobcov. Klientom poskytujeme projektovanie, montáž a údržbu zabezpečovacích systémov a zariadení na sledovanie pohybu ôsob v chránenom objekte. Rôzne bezpečnostné zariadenia integrujeme do nami vyvinutej aplikácie SBI, vrámci ktorej zaisťujeme inštalácie, rekonfigurácie, konzultácie, hotline podporu a vývoj nových funkcionalít pre potreby zákazníka.
SBI (Supervising Business Integration) je softvérová webová platforma založená na modularite, škálovateľnosti a automatizácii procesov. SBI jednoducho a efektívne spravuje procesy a je nezávislá na existujúcej komunikačnej infraštruktúre.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2188894  Dátum zverejnenia: 20.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou - podľa znalostí a skúseností