IT Helpdesk Analytik Junior

C.G.C., a.s.

Miesto práce
C.G.C., a.s., Drobného 27, Bratislava
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou - podľa znalostí a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš tím rozširujeme a hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu, ktorí sa budú venovať najmä oblastiam:

• Poskytovanie technickej podpory zákazníkom (1st and 2nd line tech-support).
• Starostlivosť o firemnú aplikáciu (SBI – interná aplikácia určená pre komplexné riadenie bezpečnostných, prevádzkových, technologických systémov budov).
• Príprava technológií pred inštaláciou u zákazníka (po zaškolení budeš pracovať s windows servermi, sieťovými prvkami, SQL databázami, bezpečnostnými a kamerovými systémami a ďalšími technológiami).
• Aktívna spolupráca na nových a už existujúcich projektoch spoločnosti.
• Možnosť zapojenia sa do školiacich aktivít, zahraničných projektov, testovania SW, rozvoj v oblasti bezpečnostných technológií.

• Skvelý pracovný kolektív.
• Motivujúce pracovné prostredie s modernými nástrojmi a najnovšími technológiami.
• Zaškolenie do širokej škály systémov a technológií.
• Priestor pre profesionálny rozvoj.
• Adekvátne ocenenie Vašich skúsenosti, profesionality a iniciatívy.
• Teambuildingové akcie.
• Flexibilné plánovanie pracovného času.

Ak Vás ponuka zaujala, zašlite svoj životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na adresu: [email protected]

Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť MS Windows a sietí TCP/IP.

• Skúsenosti s inštaláciou PC a zariadení hub, switch, router.

• Záujem vzdelávať sa v oblasti zabezpečovacích IT systémov a technológií.

C.G.C., a.s. je stabilná spoločnosť poskytujúca komplexné služby pre inteligentnú správu budov. Našou hlavnou víziou je prinášať nové integrované riešenia pre efektívnejšie monitorovanie, ovládanie a správu technológií od rôznych výrobcov. Klientom poskytujeme projektovanie, montáž a údržbu zabezpečovacích systémov a zariadení na sledovanie pohybu ôsob v chránenom objekte. Rôzne bezpečnostné zariadenia integrujeme do nami vyvinutej aplikácie SBI, vrámci ktorej zaisťujeme inštalácie, rekonfigurácie, konzultácie, hotline podporu a vývoj nových funkcionalít pre potreby zákazníka.
SBI (Supervising Business Integration) je softvérová webová platforma založená na modularite, škálovateľnosti a automatizácii procesov. SBI jednoducho a efektívne spravuje procesy a je nezávislá na existujúcej komunikačnej infraštruktúre.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2050378  Dátum zverejnenia: 2.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou - podľa znalostí a skúseností