Dispečer/Recepčný - dlhodobá brigáda pre študentov VŠ

C.G.C., a.s.

Miesto práce
Bratislava - Lamač a Ružinov, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
máj/jún
Mzdové podmienky (brutto)
2.70 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného študenta/študentku VŠ na dispečing a recepciu.

Ide o dlhodobú brigádu, počas semestra je možné zmeny prispôsobiť rozvrhu.

Práca na zmeny:
Denná 7:00 - 19:00
Nočná 19:00 - 7:00

Náplň práce:
- práca so zabezpečovacími a kamerovými systémami
- telefonická a mailová komunikácia s klientmi
- evidencia návštev
- vydávanie návštevných kariet, kľúčikov
- zabezpečenie chodu recepcie

• Práca s modernými nástrojmi a technológiami
• Priateľský pracovný kolektív
• Plánovanie pracovných zmien vopred
• Zaškolenie

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu prosím zašlite svoj životopis aj so súhlasom so spracovaním osobných údajov na adresu [email protected].
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí zodpovedajú stanoveným kritériám.
Tešíme sa na spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Používateľská znalosť balíka MS Office - Word, Excel, Outlook.
Prozákaznícka orientácia.
Ochota pracovať aj v nočných zmenách, cez sviatky a víkendy.
Zodpovednosť a samostatnosť.
Príjemné vystupovanie.

C.G.C., a.s. je stabilná spoločnosť poskytujúca komplexné služby pre inteligentnú správu budov. Našou hlavnou víziou je prinášať nové integrované riešenia pre efektívnejšie monitorovanie, ovládanie a správu technológií od rôznych výrobcov. Klientom poskytujeme projektovanie, montáž a údržbu zabezpečovacích systémov a zariadení na sledovanie pohybu ôsob v chránenom objekte. Rôzne bezpečnostné zariadenia integrujeme do nami vyvinutej aplikácie SBI, vrámci ktorej zaisťujeme inštalácie, rekonfigurácie, konzultácie, hotline podporu a vývoj nových funkcionalít pre potreby zákazníka.
SBI (Supervising Business Integration) je softvérová webová platforma založená na modularite, škálovateľnosti a automatizácii procesov. SBI jednoducho a efektívne spravuje procesy a je nezávislá na existujúcej komunikačnej infraštruktúre.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1825900  Dátum zverejnenia: 26.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.70 EUR/hodina