IT Helpdesk Analytik

C.G.C., a.s.

Miesto práce
Drobného 27, Bratislava
Termín nástupu
dohodou/ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou - podľa skúseností a znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu hľadáme nového šikovného kolegu/kolegyňu. Keď sa chceš rozvíjať v oblasti IT, zaujímajú ťa nové technológie a chceš sa stať súčasťou skvelého tímu, prihlás sa aj ty!

Čomu sa budeš venovať:

• Poskytovanie technickej podpory zákazníkom (1st line tech-support, 2nd line tech-support)

• Starostlivosť o firemnú aplikáciu (SBI – interná aplikácia určená pre komplexné riadenie bezpečnostných, prevádzkových, technologických systémov budov)

• Riešenie problémov HW aj SW, ktoré sa vyskytli v systéme SBI

• Príprava technológií pred inštaláciou u zákazníka (windows server, sieťové prvky, kamerové systémy, bezpečnostné zariadenia a mnohé ďalšie technológie)

• Aktívna spolupráca na nových aj už existujúcich projektoch spoločnosti (spolupráca s oddelením HW, vývojovým oddelením, projektovým oddelením a pod.)

• Možnosť zapojenia sa do školiacich aktivít, zahraničných projektov, testovania SW, rozvoj v oblasti bezpečnostných technológií…

• Zaškolenie do širokej škály systémov a technológií
• Priestor pre profesionálny rozvoj
• Adekvátne ocenenie Vašich skúsenosti, profesionality a iniciatívy
• Motivujúce pracovné prostredie s modernými nástrojmi a najnovšími technológiami
• Skvelý pracovný kolektív
• Teambuildingové akcie
• Flexibilné plánovanie pracovného času

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov na [email protected].
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Tešíme sa na osobné stretnutie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo budeš k práci potrebovať:

• Znalosť MS Windows a sietí TCP/IP

• Skúsenosti s inštaláciou PC a zariadení hub, switch, router

• Základy práce s MS SQL

• Anglický jazyk – aktívne (slovom aj písmom) - výhodou

• Ochota vzdelávať sa v oblasti zabezpečovacích IT systémov a technológií

C.G.C., a.s. je stabilná spoločnosť poskytujúca komplexné služby pre inteligentnú správu budov. Našou hlavnou víziou je prinášať nové integrované riešenia pre efektívnejšie monitorovanie, ovládanie a správu technológií od rôznych výrobcov. Klientom poskytujeme projektovanie, montáž a údržbu zabezpečovacích systémov a zariadení na sledovanie pohybu ôsob v chránenom objekte. Rôzne bezpečnostné zariadenia integrujeme do nami vyvinutej aplikácie SBI, vrámci ktorej zaisťujeme inštalácie, rekonfigurácie, konzultácie, hotline podporu a vývoj nových funkcionalít pre potreby zákazníka.
SBI (Supervising Business Integration) je softvérová webová platforma založená na modularite, škálovateľnosti a automatizácii procesov. SBI jednoducho a efektívne spravuje procesy a je nezávislá na existujúcej komunikačnej infraštruktúre.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1442660  Dátum zverejnenia: 13.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou - podľa skúseností a znalostí