Riaditeľ/ka pobočky (Store Manager) Prešov

C & A Mode s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- motivácia a vedenie zamestnancov
- zodpovednosť za chod a ekonomické výsledky pobočky
- práca na predajni
- analýza sortimentu, prezentácia tovaru
- kontrola dodržiavania štandardov a procesov
- komunikácia s externými firmami a reprezentácia spoločnosti

- zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavú, rozmanitú a zodpovednú pozíciu
- možnosť profesijného rastu
- finančné ohodnotenie zodpovedajúce náročnosti pozície
- motivačné bonusy
- príplatok na stravné lístky
- zľavu na tovar v sieti obchodov C&A na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

- min. SŠ vzdelanie
- prax vo vedení zamestnancov, obchodné myslenie, orientáciu na zákazníka
- samostatnosť, organizačné schopnosti, vysoké pracovné nasadenie
- časová flexibilita
- znalosť AJ, príp. NJ na komunikatívnej úrovni výhodou

C&A ponúka svojim zákazníkom v Európe kvalitné oblečenie za prístupné ceny už dlhšie ako 180 rokov.
Ako jeden z vedúcich a stále rastúcich predajcov módy stále hľadáme talentovaných ľudí, ktorí chcú pracovať v tomto rýchlo rastúcom a dynamickom odbore.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3019351  Dátum zverejnenia: 18.4.2017