Store Visual Merchandiser (S – VIM) Košice

C & A Mode s.r.o.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V C&A veríme, že každý má právo vyzerať a cítiť sa skvele. Preto ponúkame našu kvalitnú módu za prístupné ceny skutočným ľuďom už dlhšie ako 170 rokov. V súčasnej dobe zamestnávame viac ako 35 000 zamestnancov v 20 krajinách Európy. Ponúkame pracovné príležitosti v otvorenom a tímovo orientovanom prostredí stabilnej rodinnej firmy.

Náplň práce:
- dekorovanie výkladov a figurín
- prezentovanie tovaru na predajni
- dodržiavanie prezentačných štandardov a implementácia nových trendov
- odborné poradenstvo zákazníkom pri predaji

Požadujeme:
- príjemné vystupovanie a ústretovosť k zákazníkom
- kladný vzťah k móde
- cit pre kombinovanie štýlov, farieb a vzorov
- schopnosť atraktívne prezentovať tovar na predajni
- prax z obdobnej pozície výhodou
- zodpovednosť a pracovitosť
- flexibilitu

Ponúkame:
- zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
- atraktívnu prácu v príjemnom prostredí
- pravidelné školenia
- možnosť profesijného rastu
- možnosť pravidelného rastu mzdy
- motivačné bonusy
- príplatok za prácu cez víkend
- príplatok na stravné lístky
- zľavu na tovar v sieti obchodov C&A na Slovensku

Neváhajte a pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list s označením pozície
"S-VIM Košice".

Požiadavky na zamestnanca

C&A ponúka svojim zákazníkom v Európe kvalitné oblečenie za prístupné ceny už dlhšie ako 180 rokov.
Ako jeden z vedúcich a stále rastúcich predajcov módy stále hľadáme talentovaných ľudí, ktorí chcú pracovať v tomto rýchlo rastúcom a dynamickom odbore.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2927402  Dátum zverejnenia: 9.2.2017