Predajca novostavby rezidenčného projektu

BYVANO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
provízie z predaných bytov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného, motivovaného a zodpovedného predajcu novostavby rezidenčného projektu, ktorý bude dosahovať stanovené ciele predaja.

NÁPLŇ PRÁCE:

- každodenná komunikácia s klientmi (telefonická, mailová, osobná)
- poskytovanie informácií o projekte
- motivácia k nákupnému rozhodnutiu
- obhliadky na stavbe
- komunikácia s hypotekárnymi poradcami a bankami
- príprava rezervačných zmlúv
- update inzercie a web stránky
- reporting

Ponúkame:

- predaj kvalitnej novostavby
- prácu v príjemnom prostredí
- možnosť osobného a profesijného rastu
- notebook, smartphone
- vysoko motivujúce ohodnotenie - provízny systém

Vaše životopisy prosím posielajte na [email protected]. Do predmetu správy prosím uveďte Vaše priezvisko.

Vybraných uchádzačov pozveme na osobné stretnutie. Ostatným vopred ďakujeme za prejavený záujem.

POZÍCIA JE VHODNÁ IBA PRE KANDIDÁTOV S PRAXOU V REALITÁCH.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výborné komunikačné a predajné schopnosti
- spoľahlivosť a precíznosť
- časová flexibilita
- užívateľská znalosť práce na PC (word, excel, outlook)
- profesionálne vystupovanie
- vytrvalosť, orientácia na cieľ, riadený prístup a podnikateľský
spôsob myslenia a konania
- práca v realitách Vás musí baviť!

BYVANO je realitná spoločnosť, ktorá sa špecializuje na predaj a prenájom rezidenčných a komerčných nehnuteľností v Bratislave a okolí, vrátane exkluzívneho predaja developerskych projektov ako Miletičova 60, Rezidencia Draždiak a predaja mnohých iných projektov (ELEVEN Housing, Byty Rosnička, Skybox, Vinohradis a iné).

Súčasťou nášho interného tímu sú špecialisti ktorí pripravujú pravidelné kvartálne reporty o trhu nehnuteľností.

V rámci portfólia našich služieb ponúkame kompletný consulting developerských projektov (od akvizície pozemku alebo budovy), cez nastavenie projektu, jeho propagáciu a predaj, až po popredajné služby a takisto transakčné riešenia budov a väčších celkov nehnuteľností.

Spoločnosť je založená na profesionalite, odborných vedomostiach, neustálych inováciách a kreatívnych riešeniach. Firma je zložená z tímu realitných profesionálov s rozsiahlymi znalosťami na rezidenčnom a komerčnom trhu nehnuteľností.

BYVANO je zakladajúcim členom Združenia Realitných Kancelárii Slovenska a členom Realitnej únie SR.

Veríme, že zásady, s ktorými k našej práci pristupujeme, firemná kultúra a naše skúsenosti, ako aj náš prístup k realitnému trhu, ktorý je prispôsobený najnovším trendom z nás robí ideálneho partnera pre oblasť realít.

Zaujala ťa táto ponuka a myslíš, že by si sa mohol stať členom nášho tímu? Pošli nám svoje CV na email [email protected] a my tých z vás, ktorí nás zaujmú, veľmi radi privítame na osobnom pohovore.

Veríme, že realitné poradenstvo na Slovensku má priestor pre mladé, inovatívne firmy, ktoré proklientským prístupom vytŕčajú z radu.

www.BYVANO.sk
ID: 1904516  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: provízie z predaných bytov