Správca bytových domov

BYTY, spol s r.o.

Miesto práce
Karlova Ves, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Od 1000 EUR Dohoda. Odbornosť a skúsenosť oceníme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme správcu bytových domov: kontrola objektov, komunikácia s vlastníkmi a dodávateľmi služieb, objednávanie, kontrola a preberanie výkonov, podávanie správ, vypracovávanie ročných plánov, všetky výkony spojené s prácou v oblasti bytového hospodárstva. Vyžadujeme orientačné znalosti v stavebníctve a energetike.
Typické činnosti vykonávané na pozícii
Spravovanie bytových a nebytových priestorov po technickej stránke.
Kontrolovanie technického stavu objektov a príslušného okolia.
Zodpovedanie za plynulú dodávku energetických médií.
Zabezpečovanie vykonávania pravidelných revízií a kontrol.
Zabezpečovanie čistoty objektu, odvozu komunálneho odpadu.
Plánovanie a koordinovanie úprav a generálnych opráv objektov.
Komunikovanie s dodávateľmi a štátnymi inštitúciami.
Zodpovedanie za vedenie predpísanej dokumentácie.

rodinné pracovné prostredie, priestor pre sebarealizáciu, profesionálny rast

Vážení záujemcovia, svoje životopisy prosím zasielajte e-mailom alebo poštou v slovenskom jazyku s odborným popisom predchádzajúcich činností a zodpovedností v zamestnaní. Hľadáme odborníka na dlhodobý prac. pomer. Oslovení budú len vyhovujúci uchádzači!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, zodpovednosť, odbornosť

Spoločnosť BYTY spol. s r.o. bola založená v roku 1994 za účelom správy nehnuteľností a to hlavne bytových domov - bytov a nebytových priestorov, garáží, polyfunkčných objektov, výmenníkových staníc a nízkotlakových kotolní. Spoločnosť s vlastným sídlom, objemovo strednej veľkosti s dlhodobými zamestnaneckými vzťahmi a stabilizovaným riadením. Prostredie rodinné bez účasti zahraničného kapitálu. Je regionálne orientovaná na Bratislavu a okolie.
Našim dlhodobým zameraním je ponúkať služby vlastníkom nehnuteľností vo vysokej kvalite so systémom evidencie správy založenom na dlhodobých a stabilizovaných dodávateľských vzťahoch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BYTY, spol. s r.o.
Janotová 14-16
841 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrej Puha
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 869743   Dátum zverejnenia: 16.9.2016