Elektroprojektant, Elektrotechnický inžinier

BWG k.s.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba elektrických schém a projektovej dokumentácie plne automatizovaných výrobných liniek pre hlinikársky a oceliarsky priemysel
- návrh elektrorozvádzačov a výber el. komponentov
- zodpovednoť za vyhotovenie technickej dokumentácie v súlade s príslušnými normami a predpismi
- vývoj a implementácia kompletných technických riešení podľa požiadaviek zákazníka a najnovších technologických trendov
- práca v tíme elektrotechnikov na medzinárodných projektoch
- tvorba projektovej dokumentácie pri návrhu nových plne automatizovaných výrobných liniek
- dohľad pri výrobe elektrorozvádzačov
- dohľad na montáž u zákazníka

- práca v úspešnej spoločnosti s medzinárodným zázemím a pôsobnosťou
- možnosti odborného a profesionálneho rastu
- možnosti ďalšieho vzdelávania v odbore (špeciálne odborné kurzy)
- bezplatné kurzy nemeckého a anglického jazyka, možnosť absolvovania jazykových kurzov v zahraničí
- dobrá dostupnosť (širšie centrum mesta a možnosť parkovania na firemnom pozemku)
- príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, pracovných jubileách
- iné benefity

Štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom a cudzom jazyku (nemecky al. anglicky) vrátane fotografie formátu pre pas spolu s motivačným listom prosíme zaslať na E-mail: bwg@bwg-online.sk
Pripojiť text: Podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov týmto súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ďalších doplňujúcich informácií pre účely výberového konania.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem a zaslanie podkladov. Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2017 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť EPLAN
- výhodou je znalosť konfiguračných nástrojov (aplikácií) pre návrh el. komponentov a celkových riešení (Simaris, Sizer a i.)
- zodpovednosť, iniciatíva, tvorivosť a tímová práca, flexibilita, analytické a koncepčné myslenie
- ochota cestovať do zahraničia

Materskou spoločnosťou firmy BWG k.s. je nemecká strojárska firma BWG Bergwerk - und Walzwerk-Maschinenbau GmbH so sídlom v Duisburgu. Táto rodinná firma strednej veľkosti s medzinárodnou pôsobnosťou oslávila v roku 2015 svoje 60. výročie. Dcérska spoločnosť v Prešove bola založená v roku 2004.
Na mieru projektované a dodávané výrobné zariadenia na ďalšie spracovanie pásov plechu, linky na nanášanie náteru, na rovnanie plechu, moriace a žíhacie linky, zariadenia na manipuláciu so zvitkami i brámami ako i ďalšie špeciálne stroje pre oceliarsky a hlinikársky priemysel sa vyznačujú najvyššou kvalitou.
www.bwg-online.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BWG k.s.
Dilongova 15A
080 01 Prešov

Kontakt

ID: 618290   Dátum zverejnenia: 11.8.2017