Vedúci projektu (Procesná technika-Konštrukcia)

Redex Slovakia k.s.

Miesto práce
okres Prešov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V hlavnom sídle spoločnosti BWG, v nemeckom Duisburgu je oddelenie procesnej techniky pre oblasť tepelných a chemických procesov. Konštrukčná a technologická realizácia zákaziek v tejto oblasti sa uskutočňuje prostredníctvom našej spoločnosti so sídlom v Prešove.
Pre oblasť konštrukcie (chemické procesy – Nasschemie) hľadáme v Prešove vedúceho projektu. Jeho hlavné úlohy a povinnosti:

• Podpora oddelenia procesnej techniky v štádiu ponuky:
kontrola špecifikácií ponuky a špecifikácií zákazníkov týkajúcich sa technickej realizácie. Stanovenie nutných nákladov na inžiniering, zostavenie potrebných konštrukčných podkladov pre zistenie nákladov, ako aj podpora pri stanovení možných termínov dodávky.

• vedenie projektu po získaní objednávky: overenie podkladov vyhotovených oddelením predaja, vyjasnenie zákazky s príslušnými objektovými vedúcimi v Duisburgu a s relevantnými oddeleniami, plánovanie kľúčových termínov v rámci celkového plánu projektu (konštrukcia, nákup, výroba), plánovanie nákladov, kontrola kvality v našich partnerských výrobných závodoch, podpora pri vyhotovení iných dokumentov súvisiacich s objednávkami (napr. termínových plánov, schém P&P).

• realizácia objednávok: konštrukčná a procesná realizácia projektov pre oblasť chemických procesov od začiatku konštrukčnej zákazky / jej doručenia oddelením predaja až do ukončenia záručnej doby so zodpovednosťou za termíny, kvalitu a náklady.
Realizácia pritom vyžaduje cestovanie do nášho hlavného sídla v Duisburgu, ako aj účasť na rokovaniach u našich zákazníkov na celom svete a podporu pri uvádzaní do prevádzky.

• produktový manažment:
spoluzodpovednosť za udržiavanie a ďalší rozvoj produktov.

- práca v úspešnej spoločnosti s medzinárodným zázemím a pôsobnosťou
- možnosti odborného a profesionálneho rastu
- bezplatné kurzy nemeckého a anglického jazyka
- iné benefity

Štrukturovaný profesijný životopis v slovenskom a cudzom jazyku (anglickom alebo nemeckom) vrátane fotografie formátu pre pas spolu s motivačným listom prosíme zaslať na email: [email protected]
Prosíme pripojiť text: Podľa zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov týmto súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ďalších doplňujúcich informácií pre účely výberového konania.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem a zaslanie podkladov. Oslovení budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, chemické a potravinárske stroje a zariadenia, procesná technika, chemický inžinier, výroba strojov a zariadení

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Základy

Vodičský preukaz

B

• orientácia na zákazníka a samostatný spôsob práce
• dobré komunikačné znalosti v angličtine (plynulý písomný a ústny prejav), znalosti nemeckého jazyka sú výhodou
• sociálne kompetencie a schopnosť presadiť sa
• ochota cestovať, aj viactýždňový pobyt v zahraničí počas uvádzania do prevádzky
• znalosti MS Visio a ProEngineer sú výhodou
• prvé pracovné skúsenosti v oblasti výroby strojov a stavby potrubí sú výhodou

Strojárska firma Redex Slovakia k.s. v Prešove bola založená v roku 2004 ako BWG k.s. Materskou spoločnosťou firmy Redex Slovakia k.s. je od januára 2020 privátna francúzska strojárska spoločnosť Redex so sídlom v Ferrieres, ktorá je známa už od roku 1949 svojimi vysokokvalitnými výrobkami a riešeniami v hutníckej oblasti ale aj návrhom a výrobou presných prevodoviek. Redex Group je celosvetovo úspešnou spoločnosťou v oblasti strojárstva, oceliarstva a stavby zariadení. Naša ponuka služieb zahŕňa plánovanie, konštruovanie a realizáciu strojov a technických zariadení na kľúč - od projektovania až po uvedenie do prevádzky u zákazníkov. V úzkej spolupráci s našimi zákazníkmi neustále realizujeme inovácie, ktoré vychádzajú z našich dlhoročných skúseností a vedú k lepšej kvalite výrobkov, produktivite a energetickej účinnosti s čo najväčším prínosom pre životné prostredie. Okrem oceliarskeho priemyslu sme už dlhé roky spoľahlivým partnerom popredných svetových výrobcov v priemysle neželezných kovov, najmä v hlinikárstve. Náš medzinárodný úspech je založený na know-how, osobnom nasadení a dlhoročnom prepojení našich zamestnancov so spoločnosťou.
Ďalšie informácie o našej materskej spoločnosti Redex nájdete na: www.redex-group.com

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2239100  Dátum zverejnenia: 9.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou