Správca sociálnych sietí a grafické práce

Business Partner Academy, s.r.o.

Ferka Urbánka 20/A, 052 01 Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves
Termín nástupu
možný ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa sociálny sietí ( FB, Instagram, Twitter, Youtube )
Práca s Business Manager, pixelom a FB remarketingom
Vytváranie kreatívneho a virálneho obsahu sociálnych sietí
Vytváranie kampaní a akcií pre náš web a sociálne siete
Zvyšovanie dosahu a interakcie cez sociálne siete
Rozširovanie a úprava nášho obsahu, príbehov, videí, fotiek
Sledovanie online trendov a následne ich využívanie
Úzka spolupráca s kolegami

Informácie o výberovom konaní

Zadanie pre uchádzača :
1. Vytvorte plán 5 postov pre komunitu mamičiek s deťmi od veku 3 až 7 rokov.
2. K jednému z nich vytvorte jednoduchú, vizuálne príťažlivú grafiku.
3. Napíšte nám 5 spôsobov, akými by ste promovali detské hračky.

Čo ponúkame :
Možnosť práce spojenej s motivujúcim finančným ohodnotením v mladej rozvíjajucej sa firme
Možnosť osobného rastu, účasť na rôznych seminároch a školeniach.
Práca v mladom kolektíve.
Miesto výkonu práce - Spišská Nová Ves

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Mac OS - Pokročilý
Adobe Photoshop - Základy
Adobe Illustrator - Základy
Adobe InDesign - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google Ads - Základy
WordPress - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť
Zodpovednosť
Kreativita
Časová flexibilita
Schopnosť logického myslenia
Grafické a estetické cítenie

Ak neovládaš úplne všetko, nevadí. Naučíme ťa to. Uvítame však rýchle učenie a samostatnosť.

Spoločnosť Business Partner Academy, s.r.o. má v portfóliu dva hlavné projekty.
Prvým je PiQiPi. Ide o výrobu a distribúciu inovatívnych detských hračiek, podporujúcich rozvoj motorických schopností a predstavivosti.
Druhým je ULTIMUV zameraný na zdravý životný štýl. Naše pohybové centrá už máme V Spišskej Novej Vsi, Banskej Bystrici, Košiciach a sme v procese otvárania ďalších po celom Slovensku.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2889391  Dátum zverejnenia: 12.1.2017