Telefonický predajca inzercie / Obchodný zástupca

BUSINESS MEDIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnavská cesta 50, 821 02 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mladý ambiciózny tím hľadá obchodných zástupcov na predaj inzercie do časopisu (predaj cez telefón, práca z kancelárie).
- telefonovanie potenciálnym inzerentom, komunikácia s riaditeľmi/vedením spoločností
- telefonovanie za účelom dohodnutia interview s vedením spoločností
- emailová komunikácia
- podmienkou je plynulá znalosť anglického jazyka (schopnosť plynulej telefonickej komunikácie), prípadne nemeckého jazyka. Znalosť akéhokoľvek iného cudzieho jazyka je vítaná.

Fixný plat + prémie. Nadštandardný plat, možnosť zárobku 3000 a viac eur.
Poskytujeme úplné zaškolenie.

Životopis v slovenčine aj v angličtine alebo nemčine + motivačný list posielajte na adresu [email protected]. Prosím, posielajte životopis len v prípade seriózneho záujmu.
Prvé kolo pohovoru prebehne telefonicky, v prípade, že nás zaujmete, budete pozvaní na osobný pohovor. Viac informácií o nás nájdete na stránke www.priemyseldnes.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, priebojnosť, trpezlivosť, chuť tvrdo pracovať, schopnosť pracovať pod tlakom, mentálna odolnosť, obchodný duch; Veľkou výhodou sú skúsenosti z predaja (osobného či telefonického).

Vydavateľstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2116393  Dátum zverejnenia: 25.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 - 3000 EUR/mesiac