Prvé tri mesiace preplácame ubytovacie náklady/Telefonický predajca inzercie / obchodný zástupca

BUSINESS MEDIA, spol. s r.o.

Miesto práce
Odborárska 21, 831 02 Bratislava
Termín nástupu
12.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
900-3500 eur/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mladý ambiciózny tím hľadá obchodných zástupcov na predaj inzercie do časopisu (predaj cez telefón, práca z kancelárie).
- telefonovanie potenciálnym inzerentom, komunikácia s riaditeľmi/vedením spoločností
- telefonovanie za účelom dohodnutia rozhovoru s vedením spoločností
- emailová komunikácia
- PODMIENKOU je plynulá znalosť anglického jazyka (schopnosť plynulej telefonickej a písomnej komunikácie), prípadne nemeckého jazyka. Znalosť akéhokoľvek iného cudzieho jazyka je vítaná.

Fixný plat + prémie. Nadštandardný plat, možnosť zárobku až 3200 eur za mesiac(netto).
Poskytujeme úplné zaškolenie. Počas skúšobnej doby (prvé tri mesiace) preplácame ubytovacie náklady!

Životopis v slovenčine, prípadne aj v angličtine alebo nemčine + motivačný list posielajte na adresu priemyseldnes@gmail.com. Prosím, posielajte životopis len v prípade seriózneho záujmu.
Prvé kolo pohovoru prebehne telefonicky, v prípade, že nás zaujmete, budete pozvaní na osobný pohovor. Viac informácií o nás nájdete na stránke www.priemyseldnes.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, priebojnosť, trpezlivosť, chuť tvrdo pracovať, schopnosť pracovať pod tlakom, mentálna odolnosť, obchodný duch; Veľkou výhodou sú skúsenosti z predaja (osobného či telefonického).

Vydavateľstvo

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Odborárska 21
831 02 Bratislava
ID: 1563045   Dátum zverejnenia: 2.12.2016