HR asistent/-ka

BUSINESS LEASE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Karadžičova 8, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna podpora HR špecialistu
- podpora pri recruitmente/aktívna komunikácia s kandidátmi
- práca s dátami, reportami, tvorba prezentácií
- administratívna podpora jednotlivých projektov na HR odd.
- komunikácia s dodávateľmi/agentúrami
- kontrola personálnych údajov, reportov dochádzky
- zabezpečenie operatívnych požiadaviek HR špecialistu

Jedná sa o administratívnu pozíciu vhodnú pre človeka, ktorý chce pracovať denne ale na skrátený pracovný úväzok, v prípade potreby aj viac ako 4-5 hodín denne. Prosíme iba uchádzačov, ktorí sú flexibilní a vyhovuje im tento typ práce. Pozícia je na dobu určitú do konca roka, nevylučuje však možnú spoluprácu aj v ďalšom období. Uvítame šikovného študenta/študentku s predošlou skúsenosťou na HR oddelení. Komunikatívna znalosť AJ je nevyhnutná!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precíznosť
- spoľahlivosť
- proaktívnosť
- komunikatívnosť
- flexibilita

Spoločnosť Business Lease Slovakia s.r.o. je komplexným poskytovateľom mobility. Poskytujeme zákazníkom profesionálne služby v oblasti operatívneho leasingu osobných a úžitkových vozidiel do 3,5 tony ponúkané oficiálne na slovenskom trhu, krátkodobého prenájmu vozidiel a správy vozového parku.

Business Lease Slovakia s.r.o. sídli v Bratislave a je súčasťou Business Lease Group so sídlom v Zeiste, v Holandsku. Business Lease Group poskytuje operatívny lízing cez dcérske spoločnosti v Holandsku, Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku a Rumunsku. Business Lease Group je divíziou AutoBinck Group.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Business Lease Slovakia s.r.o.
Karadžičova 8
821 08 Bratislava
ID: 2733158   Dátum zverejnenia: 22.9.2016