.NET (C#) Developer

Business Intelligence Solutions, k.s.

Miesto práce
Radlinského 45, 811 07 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.12.2018
Základná zložka mzdy je 1200 Eur brutto mesačne. Konečná výška odmeny môže byť výrazne vyššia v závislosti od skúseností a výkonu zamestnanca a je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vývoj nových funkcionalít a stabilizácia existujúceho riešenia na platforme .NET (C#)
- Podielanie sa na analýze a navrhu riešení
- Sledovanie nových technológií, dizajnových vzorov a postupov

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť práce z domu a flexibilný pracovný čas
- Podpora odborného vzdelávania a osobnostného rastu
- Možnosť pravidelnej komunikácie v anglickom jazyku
- Perspektíva kariérneho rastu vzhľadom na očakávaný rast tímu

CV v slovenskom alebo anglickom jazyku a prípadnými referenciami prosíme posielať e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti. Vybraní kandidáti budú informovaní telefonicky príp. e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Expert
SQL - Pokročilý
Angular - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Osobnostné požiadavky:

- Zodpovednosť a komunikatívnosť
- Ochota k ďalšiemu vzdelávaniu
- Tímový hráč

Znalosti a zručnosti:
- OOP
- Porozumieť anglicky písanému textu (dokumentácie, špecifikácie)

Nepovinné:
- Skúsenosť s MS Analysis Services a Integration Services

Nástup je možný od decembra.

Business Intelligence Group (B!G) je spoločnosť zameraná na vývoj CPM (Corporate Performance Management) systému CorPeuM (http://www.corpeum.com) používaného zákazníkmi v EÚ. Vývoj produktu prebieha od roku 2008 v spolupráci s belgickou spoločnosťou Aexis (http://www.aexis.com). V aktuálnom období prebieha vývoj nového front-endu založenom na najnovších technológiách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2588282  Dátum zverejnenia: 21.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy je 1200 Eur brutto mesačne. Konečná výška odmeny môže byť výrazne vyššia v závislosti od skúseností a výkonu zamestnanca a je predmetom dohody.