Farmaceut

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
okres Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Výroba individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem.
- Vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
- Poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov.
- Kontrola stavu skladových zásob,
- Objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
- Kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie.
- Kontrola správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
- Koordinácia práce farmaceutických laborantov.
- Administratívne práce súvisiace s fakturáciou na zdravotné poisťovne

- motivujúce platové podmienky
- kontinuálne vzdelávanie
- práca v stabilnej a rastúcej spoločnosti
- práca v príjemnej a priateľskej atmosfére

V prípade Vášho záujmu reflektovať na inzerovanú pozíciu, zašlite svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis na e-mailovou adresu: [email protected]

Zároveň prosím vpíšte do svojho životopisu i nasledujúci súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou:

Súhlasím s tým, aby spoločnosť BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o. so sídlom Matičná 29, 831 03 Bratislava, spracovávala moje osobné údaje na účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

súkromná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-odborná zdatnosť z oblasti farmácie,
-precíznosť, dôslednosť,
-samostatnosť,
-zodpovednosť
-komunikatívnosť
-empatia, príjemné vystupovanie

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2079840  Dátum zverejnenia: 1.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce platové ohodnotenie