Medicínsky reprezentant

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Miesto práce
okres Martin

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia produktov spoločnosti u lekárskej verejnosti
- plnenie stanoveného plánu vo zverenom regióne,
- organizácia seminárov a konferencií,
- pravidelný reporting oblastnému manažérovi

Možnosť kariérneho rastu.
Zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody

V prípade Vášho záujmu reflektovať na inzerovanú pozíciu, zašlite svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis a fotku na e-mailovú adresu: [email protected]. Do predmetu správy prosím uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate.

Zároveň prosím vpíšte do svojho životopisu i nasledujúci súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou:

Súhlasím s tým, aby spoločnosť BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o. so sídlom Matičná 29, 831 03 Bratislava, spracuje moje osobné údaje.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti farmácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- VŠ vzdelanie
- absolvent, alebo reprezentant so skúsenosťou - výhodou
- predchádzajúce skúsenosť v obchode je výhodou
- komunikatívnosť, prezentačné zručnosti, ochota vzdelávať sa a napredovať
- porozummenie a komunikácia v maďarčine je pre nich výhodou

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1897078  Dátum zverejnenia: 13.10.2014