Regional Medical Manager

BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
atraktívne platové ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou tejto pozície bude odborné poradenstvo v teréne kľúčovým klientom, implementácia regionálnych medicínskych projektov.

- vysoko odborná a zaujímavá práca
- možnosť home-office
- samostatná pozícia so širokými kompetenciami
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu

V prípade Vášho záujmu reflektovať na inzerovanú pozíciu, zašlite svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis v ANJ na e-mailovú adresu: [email protected]

Zároveň prosím vpíšte do svojho životopisu i nasledujúci súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou:

"Súhlasím s tým, aby spoločnosť BUSINESS ESSENTIALS spol. s r.o. so sídlom Matičná 29, 831 03 Bratislava, spracovávala moje osobné údaje na účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Originálna farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

medicína, farmácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- PODMIENKOU je skusenosť na pozicii KAM, Product Manager alebo Medical Advisor
- schopnosť komunikovať medicínske informácie
- vynikajúce prezentačné zručnosti
- ochota cestovať
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Personálna - konzultačná spoločnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce (AA/2006/9159/33493).

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1484039  Dátum zverejnenia: 4.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: atraktívne platové ohodnotenie