Obchodný riadieľ SK/CZ/HU

Business Development s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Praha
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zodpovednosť za stratégiu a obchodné plány pre trhy SR/ČR/HU
* Zodpovednosť za cenovú stratégiu produktov
* Vedenie tímu , hodnotenie, motivácia a coaching
* Komunikácia s kľúčovými zákazníkmi a nastavenie obchodných podmienok
* Spolupráca na identifikácii produktových skupín
* Príprava forecastov a kontrola cenových ponúk
* Komunikácia s oddeleniami financií , marketingu a supply chain
* Monitoring konkurencie a priamy reporting na generálneho riaditeľa

* zázemie nadnárodnej spoločnosti v oblasti automotive / pneumatiky /
* nová výzva v úspešne fungujúcej spoločnosti
* služobný automobil aj na súkromné účely
* 5 dní plateného voľna navyše
* školenia, tréningy
* príjemné pracovné prostredie
* možnosť sebarealizácie

* Životopisy v anglickom jazyku zasielajte prosím e-mailom na nižšie uvedený link.

* Na pracovný pohovor budú pozvaní len kandidáti, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.

* Vhodných kandidátov budem kontaktovať.

* Ďakujem za pochopenie a teším sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť vyrábajúca pneumatiky pre nákladnú a osobnú dopravu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

* prax na riadiacej pozícii minimálne 5 rokov
* skúsenosť z oblasti automobilového priemyslu / alebo iné technické zameranie / je PODMIENKOU
* anglický jazyk na plynulej úrovni je podmienkou
* orientácia na výsledok
* výborné prezentačné schopnosti
* tímový hráč
* komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2755883  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou