Interný tréner sales SK/CZ/HU/AT

Business Development s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
upon agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sales Trainings Leader je pozícia vzťahujúca sa na vedenie sales tréningových projektov a ich implementáciu v krajinách SK/CZ/HU/AT .Pozícia zároveň zahŕňa recruiting a tréning nových členov obchodných tímov najmä na Slovensku, ako aj v Českej republike (v spolupráci s Trainerom Recruiterom pre ČR).

PRACOVNÁ NÁPLŇ :
* tvorba tréningových modulov, zameraných predovšetkým na Sales  starostlivosť o implementáciu vytvorených tréningových modulov v celej zóne CASH 
* vedenie Trainerov/Recruiterov CZ, HU a AT v oblasti tréningov a rozvojových programov
* tréning obchodných zástupcov podľa nastaveného systému (Induction, Reinforcement, On the job tréningy, nové tréningové moduly) 
* starostlivosť o nábor a výber obchodných zástupcov na Slovensku a v Českej republike
* vedenie vstupných pohovorov a následné hodnotenie a odporúčanie kandidátov Area Sales Managerom 
* zabezpečenie správneho začlenenia a komunikácie poznatkov Field Best Practice do tréningu nových obchodných zástupcov (v spolupráci s Trainermi/Recruitermi pre CR, AT a HU) 

* služobný automobil , telefón , notebook
* motivujúce platové ohodnotenie
* ročný bonus
* poistenie
* školenia a iné benefity

Informácie o výberovom konaní

* Prosím zašlite mi Vaše CV v anglickom jazyku .
* Na pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú uvedené kritériá .
* Ďakujem za pochopenie a teším sa na prípadné stretnutie .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je úspešná nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v segmente kancelárskych potrieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod,marketing,manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

*minimálne 2-ročná skúsenosť v oblasti vedenia školení a rozvojových programov 
* skúsenosti v oblasti predaja s vynikajúcimi výsledkami
* skúsenosť s vedením ľudí výhodou 
* vynikajúce prezentačné a komunikačné schopnosti 
* presvedčivá osobnosť so schopnosťou motivovať ľudí
* materinský jazyk : slovenčina alebo čeština 
* znalosť anglického jazyka na aktívnej úrovni (slovom aj písmom) 
* miesto výkonu práce je Pezinok , ale pozícia je spojená s cestovaním SR/ČR + home Office je možný

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2742423  Dátum zverejnenia: 29.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upon agreement