Senior Trade Marketing Manager

Business Development s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
december 2016
Mzdové podmienky (brutto)
upon agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovedá za BTL aktivity na slovenskom trhu / vrátane category manažmentu /
* úzko spolupracuje s obchodným a marketingovým oddelením
* navrhuje a realizuje marketingovú stratégiu na podporu predaja v rámci zverených kanálov
* vyvíja a implementuje POS/POP materiály, letáky, stojany , darčekové predmety a pod.
* zodpovedá za online komunikáciu
* dodržuje čerpanie zvereného rozpočtu
* vedie projekty v oblasti analýzy kategórie, trhu a konkurencie
* navrhuje optimalizáciu portfólia a listing u jednotlivých zákazníkov
* kontroluje exekúciu priamo v teréne
* pravidelne reportuje na región

* služobný automobil , telefón , notebook
* motivujúce platové ohodnotenie
* ročný bonus
* poistenie
* zľava na firemné produkty
* školenia a iné benefity

Informácie o výberovom konaní

* Prosím zašlite mi Vaše CV v anglickom jazyku .
* Na pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú uvedené kritériá .
* Ďakujem za pochopenie a teším sa na prípadné stretnutie .

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť - bližšie informácie poskytnem na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod,marketing,manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* 3 až 5 ročné skúsenosť na trade marketingovej pozícii v retaili
* pragmatický a pro-aktívny prístup
* plynulá angličtina / priamy nadriadený nie je Slovák /
* skúsenosť s analýzou dát / vývoj trhu a konkurencie /
* skúsenosť s digital a online marketingom je výhodou

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2738809  Dátum zverejnenia: 27.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upon agreement