Sales Manager / predaj pneumatík /

Business Development s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovedá za plnenie predajných cieľov u zverených zákazníkov v regióne západného Slovenska
* spoločne realizuje predaj s vybranými obchodnými partnermi
* zodpovedá za servis, predaj a exekúciu marketingovej stratégie u jednotlivých obchodných a distribučných partnerov vo zverenom regióne
* identifikuje nové obchodné príležitosti v regióne
* vytvára a udržiava silnú a spoľahlivú sieť obchodných partnerov
* nastavuje úverové limity a sleduje platobnú schopnosť
* spolupracuje s ostatnými oddeleniami ( zákaznícky servis, financie ..) za účelom dosiahnutia zákazníckej spokojnosti
* efektívne navštevuje zákazníkov
* monitoruje aktivity konkurencie
* pravidelne reportuje, podáva spätnú väzbu

* zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
* služobný automobil aj na súkromné účely, telefón, internet
* benefity na úrovni medzinárodnej spoločnosti
* školenia, tréningy
* príjemné pracovné prostredie
* možnosť sebarealizácie

* Životopisy v slovenskom alebo anglickom jazyku zasielajte prosím e-mailom na nižšie uvedený link.

* Na pracovný pohovor budú pozvaní len kandidáti, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.

* Vhodných kandidátov budem kontaktovať.

* Ďakujem za pochopenie a teším sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť vyrábajúca pneumatiky pre nákladnú a osobnú dopravu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* prax na pozícii z predaja pneumatík
* skúsenosť z oblasti automobilového priemyslu je VÝHODOU
* anglický jazyk na komunikačnej úrovni slovom aj písmom
* aktívny vodič
* znalosť regiónu z pozície OZ
* analytické myslenie
* orientácia na výsledok
* výborné prezentačné schopnosti
* tímový hráč
* komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2697626  Dátum zverejnenia: 19.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou