Medicínsky reprezentant - región KE, MI, SO,TR,GL

Business Development s.r.o.

okres Gelnica, Košice, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Trebišov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovedá za plnenie predajných cieľov u zverených zákazníkov v regióne (Košice, Trebišov, Michalovce, Sobrance, Gelnica)
* navštevuje lekárne a lekárov (kardio) vo zverenom regióne
* identifikuje potreby zákazníkov
* zaisťuje exekúciu dohodnutých aktivít
* monitoruje aktivity konkurencie
* aktívne hľadá nové predajné príležitosti
* pravidelne reportuje, podáva spätnú väzbu

* zázemie stabilnej spoločnosti
* služobný automobil aj na súkromné účely, telefón,handheld
* sociálny program
* garantovaný 13.plat
* školenia, tréningy
* príjemné pracovné prostredie
* možnosť sebarealizácie

* Životopisy v slovenskom jazyku zasielajte prosím e-mailom na nižšie uvedený link.

* Na pracovný pohovor budú pozvaní len kandidáti, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.

* Vhodných kandidátov budem kontaktovať.

Ďakujem za pochopenie a teším sa na spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je stabilná farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

* prax na pozícií Medicínsky reprezentant alebo Obchodný zástupca v FMCG min. 1 rok je PODMIENKOU
* anglický jazyk je VÝHODOU
* klient preferuje bydlisko v regióne alebo blízkom okolí
* znalosť regiónu z pozície OZ
* analytické myslenie
* orientácia na výsledok
* výborné prezentačné schopnosti
* tímový hráč
* komunikatívnosť, reprezentatívne vystupovanie, samostatnosť

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2405511  Dátum zverejnenia: 21.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou