Regionálny/Oblastný riaditeľ

Business Development s.r.o.

okres Hlohovec, okres Piešťany, okres Levice, okres Nitra, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vedenie siete prevádzok vo zverenom regióne (Nitra, Zlaté Moravce, Levice, Sereď Hlohovec,Piešťany)
* zodpovednosť za ekonomické ukazovatele, personálne obsadenie, odbornosť a rozvoj zamestnancov
* zaisťovanie agendy nutnej k chodu prevádzky podľa platnej legislatívy
* otváranie/uzatváranie prevádzok
* hľadanie možností a realizácia obchodnej spolupráce
* monitoring konkurencie
* pravidelný reporting

* práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
* možnosť kariérneho rastu
* firemné benefity a bohatý sociálny program
* motivujúce finančné ohodnotenie
* flexibilná pracovná doba
* služobný automobil,notebook a telefón

Ak Vás táto pozícia zaujala a ste si istý, že spĺňate všetky uvedené podmienky, prosím neváhajte nám poslať Vaše CV v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Na pohovor pozveme len vybraných kandidátov. Ďakujem za pochopenie a teším sa na stretnutie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Naším klientom je nadnárodná spoločnosť prevádzkujúca sieť lekární.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia,obchod,marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* skúsenosť s riadením retailových prevádzok je PODMIENKOU ( FMCG prevádzok VÝHODOU )
* skúsenosť s vedením, výberom a motiváciou zamestnancov
* výborné komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
* schopnosť identifikovať potreby zákazníkov
* potenciál na kariérny rast
* tímový hráč
* flexibilnosť

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2217509  Dátum zverejnenia: 11.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou