Medicínsky / farmaceutický reprezentant

Business Development s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prezentácia spoločnosti a jej produktov u odbornej lekárskej a lekárenskej verejnosti
- plnenie stanovených úloh vo zverenom regióne,
- organizácia seminárov a konferencií,
- pravidelný reporting

Pravidelné školenie a rozvoj schopností
Možnosť profesionálneho a kariérneho rastu
Zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je originálna farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Hľadáme kandidáta, ktorý je schopný zaujať, budovať profesionálny vzťah a firemnú kultúru.
Nehľadáme zamestnanca, ale priateľa do tímu, ktorého práca medicínskeho reprezentanta baví a napĺňa.
Hľadáme tímového hráča ale i silnú individualitu. Záleží nám na dôvere a dlhodobej spolupráci.

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 2025861  Dátum zverejnenia: 24.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou