Testovací špecialista / IT tester

Business Development s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Navrhovať, implementovať a vykonávať automatizované testy (regresné a výkonnostné)
• Vykonávať funkčné testovanie a asistovať pri akceptačných testoch.
• Spolupracovať s vedením projektov
• Pripravovať testovacie scenáre a testovacie dáta.
• Navrhovať vylepšenia v testovacích procesoch a spolupracovať pri ich zavádzaní.
• Používanie existujúcich postupov testovania
• Komunikácia s dodávateľmi, oddelením vývoja, prípadne ostatnými kolegami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Naším klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti telekomunikačných technológií.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- 1 rok praxe v oblasti funkčného testovania
- skúsenosti so zavádzaním a vykonávaním automatizovaných a záťažových testov
- Znalosť CRM na užívateľskej/testerskej úrovni
- Znalosť Tibco/iných integračných platforiem
- Znalosť práce s testovacími nástrojmi - primárne JIRA, Load Runner
- Skúsenosti s telco procesmi
- Znalosť PL/SQL, XML, Java
- Komunikatívnosť, teamový hráč a analytické schopnosti

Business Development s.r.o. - dynamická personálno-poradenská spoločnosť s orientáciou na komplexné zabezpečenie personálnych potrieb klienta. Realizujeme recruitment nižšieho, stredného a top manažmentu formou individuálnych pohovorov, Assessment Center, Development Center, Executive search.
BD … rozvíjame váš business

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 1902459  Dátum zverejnenia: 17.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou