Manažér pre kontakt s verejnosťou

BUSINESS CLOUD s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 100, Polus Tower II, Bratislava
Termín nástupu
15.03.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám do teamu super komunikatívneho kolegu, ktorý nám pomôže dohadovať stretnutia s novými klientmi a napĺňať kalendár našim dravým obchodníkom.

- Ponúkame prácu v rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Vytvárame pre našich kolegov stabilné prostredie s možnosťou profesionálneho rozvoja
- Radi sa s tebou dohodneme na variabilnej pracovnej dobe
- Ponúkame veľmi príjemné pracovné prostredie v Polus Tower II na 9. poschodí s výhľadom na Karpaty a celú Bratislavu
- Spoločnosť vedú majitelia s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti konzultácií a rozvoja firiem
- Vieme sa dohodnúť na veľmi motivujúcom finančnom ohodnotení.
- V našej spoločnosti sa je možné veľa naučiť a zabezpečiť tvoj kariérny rast aj za krátky čas.

V prípade tvojho záujmu nám možeš reagovať na e-mailovou adresu: [email protected]. Určite sa ti ozveme a dohodneme si s tebou ďalší postup. Uchádzačov budeme kontaktovať najneskôr do troch dní od zaslania životopisu. V prípade, že máš záujem o detailnejšie informácie, tak nás kontaktuj telefonicky na dole uvedenom čísle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Je pre nás veľmi dôležité, aby si sa vedel a chcel učiť novým veciam. Hľadáme kolegu, ktorý má veľmi pozitívny vzťah k ľuďom a práci. Príjemné vystupovanie a nekonfliktná komunikácia je u nás samozrejmosť. Prax v oblasti nie je vôbec nutná.

Sme obchodná, marketingová a konzultačná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti startupového a podnikateľského poradenstva. Zvyšujeme klientom zisky, tržby a nastavujeme systém. Vyhľadávame investorov a investičné príležitosti, štartujeme nové projekty a odovzdávame ich našim partnerom. Ak máš vlastný projekt/firmu alebo v budúcnosti by si chcel mať, neváhaj nás kontaktovať s veľkou pokorou si ťa radi vypočujeme.
ID: 2881371  Dátum zverejnenia: 27.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou