Account manager

BUSINESS CLOUD s. r. o.

Miesto práce
Obchodná 39, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Termín nástupu
15.12.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyhľadávanie nových potenciálnych klientov
- dohadovanie si termínov s potencionálnymi klientmi
- vytváranie a udržiavanie výborných vzťahov s existujúcimi klientmi
- absolvovanie obchodných stretnutí s potecionálnymi zákazníkmi za účelom predaja našich produktov
- informovanie širokej verejnosti o našich službách a produktoch
- vytváranie výborného PR a dobrého mena našej spoločnosti
- zazmluvňovanie nových klientov
- zapisovanie záznamov zo stretnutí
- vedenie štatistík ohľadom vykonanej práce na dennej báze
- vedenie konzultácii s klientom za účelom vyriešenia potrieb pre zákazníkov
- sprevádzanie klientov našim konzultačným systémom
- dohliadanie a zabezpečovanie aby klienti pravidelne a načas platili za svoje služby

- Zaujímavá práca v rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Stabilné prostredie s možnosťou profesionálneho rozvoja
- Variabilná pracovná doba
- Veľmi pekné pracovné prostredie v Polus Tower II
- Vedenie spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti
- Motivujúce finančné ohodnotenie

V našej spoločnosti je možné sa veľa naučiť a zabezpečiť kariérny rast.

V prípade Vášho záujmu reagovať na inzerovanú pozíciu, zašlite nám štrukturovaný životopis na e-mailovou adresu: kariera@businesscloude.me. Foto je vítané. Telefonicky sa Vám ozveme jedine v prípade, ak budete vybraný do prvého výberového konania na danú pozíciu. Uchádzačov budeme kontaktovať po termíne ukončenia výberového konania. V prípade, že máte záujem o detailnejšie informácie, tak nás kontaktujte výhradne telefonicky na dole uvedenom čísle.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Je pre nás veľmi dôležité, aby sa uchádzač o túto pracovnú pozíciu, vedel učiť novým veciam, mal veľmi pozitívny vzťah k ľuďom a práci. Príjemné vystupovanie a nekonfliktná komunikácia je u nás podmienkou. Prax v oblasti nie je nutná.

V prípade, že máte záujem v našej spoločnosti rásť, je nutné splniť aj nasledovné predpoklady pre kariérny rast:

- neustále pozitívny prístup a sústredenie sa na prácu
- hľadanie riešení a nie problémov v akejkoľvek situácií
- prispievanie do spoločnosti čímkoľvek, čo môže zlepšiť procesy.
- schopnosť konštruktívne myslieť a vyhodnocovať situácie na základe najlepšieho riešenia pre všetky zúčastnené strany
- samostatné sa vzdelávanie mimo pracovnej doby v oblastiach, ktoré sa týkajú našej činnosti
- byť flexibilný pri činnostiach a čase
- ochota na sebe neustále pracovať a učiť sa od okolia

Sme rýchlo rozvíjajúca sa konzultačná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti startupového a podnikateľského poradenstva. Pomáhame naším klientom rozvíjať ich spoločnosti, projekty a nápady tak aby rýchlo narástli. Vytvárame rastové prostredie pre všetky spoločnosti a podnecujeme našich partnerov a klientov k vzájomnej spolupráci. V našej spoločnosti pracuje team vysoko kvalifikovaných konzultantov a odborníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti so štartovaním nových spoločností a riadením mnohých úspešných projektov.

Vajnorská 100
83104 Bratislava
ID: 2492186   Dátum zverejnenia: 25.11.2016