Kadeřník, Holič, Kadeřnice, Hair Stylist

Business Brothers s.r.o.

Místo práce
Velká Británie
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká

Nabízíme práci v zahraničním vlasovém studiu, které se nachází 15 minut pěšky od samotného centra Birminghamu, příjemné pracovní prostředí, možnost kariérního růstu a v horizontu 3 měsíců samostatné vedení studia se starostí o objednávky, tržby a kompletní chod provozovny.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Hledáme mladé holiče, kadeřníky, kadeřnice s komunikativní (základní) angličtinou, kteří by se rádi realizovali v zahraničí. Nevyžadujeme několikaleté zkušenosti, jelikož spoustu se naučíte skrz školení, které nabízíme v rámci konání práce.

Výhodou bude, pokud budete umět

Černošské střihy, umění dělat dredy a copánky, líčení.

Co vám můžeme nabídnout

- Motivující finanční ohodnocení

- Ubytování, pojištění

- Stabilní společnost s rychlým kariérním růstem

- Štědrý bonusový systém

- Příjemnou pracovní dobu

- Placené školení v rámci společnosti

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2705295  Dátum zverejnenia: 26.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.