Účtovník/účtovníčka

Burza cenných papierov v Bratislave, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
január 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné vedenie podvojného účtovníctva,
• Zabezpečenie dodržiavania platných účtovných predpisov a pracovných postupov a spolupráca s ostatnými útvarmi v tejto oblasti,
• Vykonanie ročnej závierky účtov, zostavenie účtovnej závierky podľa IFRS,
• Zabezpečenie pravidelnej dokladovej a fyzickej inventarizácie majetku a záväzkov,
• Komunikácia s bankami, základná komunikácia so správcami dane,
• Komunikácia s externými audítormi,
• Spracovanie priznaní k DPH, dani z nehnuteľností, dani z motorových vozidiel,
• Plnenie súvisiacich oznamovacích povinností,
• Zabezpečenie a vykonávanie činností súvisiacich s obstarávaním tovarov a služieb v zmysle zákona č. 25/2006 Z.z. o verejnom obstarávaní – príprava podkladov, vysvetľovanie, vyhodnocovanie, elektronická aukcia, riadenie celého procesu verejného obstarávania až po jeho ukončenie

Druh pracovného pomeru:
hlavný pracovný pomer na dobu určitú - na 1 rok s následnou možnosťou zmeny pracovného pomeru z určitej doby na neurčitý čas

• príjemné pracovné prostredie
• možnosť odborného rastu
• stravné nad rámec zákona

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 15.12.2014.

V prípade, že Vás ponuka zaujala pošlite prosím životopis v slovenskom jazyku poštou, e-mailom alebo faxom na dole uvedený kontakt najneskôr do 5.12.2014.

Burza si vyhradzuje právo osloviť a pozvať na osobný pohovor iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú odborné kritériá uvedené v tejto ponuke.

Účelom spracovania Vašich osobných údajov je zavedenie predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu. Vaše osobné údaje budú spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a po skončení výberového konania budú všetky Vaše osobné údaje v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

• prax v oblasti podvojného účtovníctva a verejného obstarávania – min. 3 roky
• znalosť podvojného účtovníctva, účtovných postupov a IFRS
• prehľad v účtovnej a daňovej legislatíve
• znalosť predpisov o verejnom obstarávaní
• výborné komunikačné schopnosti a písomný prejav
• samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, precíznosť, flexibilita
• znalosť účtovného programu IS Magic výhodou

Spoločnosť vznikla v roku 1991 a pôsobí ako organizátor trhu s finančnými nástrojmi v Slovenskej republike.
ID: 1933974  Dátum zverejnenia: 20.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou