Nastavovač / zoraďovač viacvretenových CNC strojov

BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.

Burgmaier Precision Slovakia, s.r.o., Technická ulica 6, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
okamžite
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou pri pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

nastavovanie / zoraďovanie/ obsluha viacvretenových CNC strojov, údržba strojov, používanie meradiel

nadštandardné príplatky, mestská doprava je zabezpečená priamo k spoločnosti príp. formou taxi služby, prémie - bližšie informácie pri pracovnom pohovore

uchádzač má po absolvovaní pracovného pohovoru možnosť navštíviť pracovisko pred nástupom, resp. skúšobnú 1 hodinu na pracovisku

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- strojárske vzdelanie,
- čítanie výkresov,
- používanie meradiel (posuvné meradlo, kalibre, mikrometer, diatest, meracie hodinky),
- ovládanie meracích zariadení (3D, konturograf),
- základné znalosti údržby,
- skúsenosti s prácou na viacvretenových CNC strojoch min. 1 rok,
- technické myslenie a manuálna zručnosť,
- zmysel pre čistotu a poriadok,
- základná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou

Firma Burgmaier sa zaoberá výrobou vysoko presných sústružených a frézovaných dielcov vo veľkých sériách na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Naša spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 90 rokov.
Výrobné kapacity v našich jednotlivých prevádzkach v Nemecku a na Slovensku udržiavame na najvyššej technickej úrovni a naše procesy neustále zlepšujeme.
Spokojnosť zákazníkov je našim najvyšším cieľom, dosahujeme ju prostredníctvom troch základných pilierov, ktoré tvoria našu podnikovú kultúru: kompetencia, precíznosť a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 871472  Dátum zverejnenia: 20.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou pri pracovnom pohovore