Nastavovač/ zoraďovač viacvretenových CNC strojov

BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.

BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o., Technická ulica 6, 974 01 Banská Bystrica
Termín nástupu
okamžite
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavovanie, zoraďovanie viacvretenových CNC strojov

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.10.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- strojárske vzdelanie,
- technické myslenie a manuálna zručnosť,
- čítanie výkresov,
- používanie meradiel (posuvné meradlo, kalibre, mikrometer, diatest, meracie hodinky),
- skúsenosti s prácou na viacvretenových CNC strojoch,
- nastavovanie, zoraďovanie viacvretenových CNC strojov min. 1 rok,
- základné znalosti údržby,
- základná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou.

Firma Burgmaier sa zaoberá výrobou presných sústružených dielcov vo veľkých sériách na najvyššej kvalitatívnej úrovni.
Výrobné kapacity v našich jednotlivých prevádzkach v Nemecku, Francúzsku a na Slovensku udržiavame na najvyššej technickej úrovni a naše procesy neustále zlepšujeme.
Spokojnosť zákazníkov je našim najvyšším cieľom, dosahujeme ju prostredníctvom troch základných pilierov, ktoré tvoria našu podnikovú kultúru: kompetencia, precíznosť a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Technická ulica 6
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 871472   Dátum zverejnenia: 19.9.2016