Можливість для людей з України

Operátor CNC strojov / minimálne 1.300,-€ brutto!

BURGMAIER Precision Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Technická ulica, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou / ideálne ihneď
5 EUR/hod.Priemerný mesačný príjem je 1.300,- EUR mesačne brutto! Ponúkame nadštandardné ohodnotenie v rámci pozície v BB regióne!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha jednovretenových a viacvretenových CNC strojov a zariadení.
Jedná sa o prácu na zmeny - nepretržitá prevádzka.

Naša rozvíjajúca sa spoločnosť ponúka stabilné pracovné miesta v modernom a bezpečnom prostredí.

O zamestnancov sa staráme od prvého dňa v rámci adaptačného procesu v trvaní 1 - 3 mesiace, počas ktorých je nový člen tímu výroby zaškolovaný služobne starším kolegom.

Súčasťou nášho nadštandardného odmeňovania sú:
- mesačné prémie (vyplácané už počas skúšobnej doby)
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, ...

Benefity v rámci nášho sociálneho programu:
- teambuildingy,
- finančná pozornosť pri jubileách príslušnosti k podniku, životných jubileách, ťažkých životných situáciách zamestnanca a jeho najbližších,
- príležitostné firemné darčeky (narodenie dieťaťa, mimoriadny výkon,...)
- karta Multisport
- káva zdarma na pracovisku
- a ďalšie

Ostatné výhody, ktoré poskytujeme našim zamestnancom:
- pracovné oblečenie + bezpečnostná obuv (od prvého dňa nástupu; servis na náklady spoločnosti),
- výdaj teplej stravy + stravné lístky,
- zabezpečená doprava do spoločnosti v rámci mesta BB, ...

Uchádzač má po absolvovaní pracovného pohovoru možnosť nahliadnuť do priestorov výrobnej haly a oboznámiť sa s budúcim pracoviskom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Vodičský preukaz

B

- strojárske vzdelanie,
- čítanie technickej dokumentácie,
- technické myslenie a manuálna zručnosť,
- používanie meradiel (posuvné meradlo, kalibre, mikrometer, diatest, meracie hodinky),
- skúsenosti s prácou na jednovretenových a viacvretenových CNC strojoch,
- základné znalosti údržby,
- zmysel pre čistotu a poriadok,
- schopnosť pracovať v tíme.

Firma Burgmaier sa zaoberá výrobou vysoko presných sústružených a frézovaných dielcov vo veľkých sériách na najvyššej kvalitatívnej úrovni. Naša spoločnosť pôsobí na trhu viac ako 90 rokov.
Výrobné kapacity v našich jednotlivých prevádzkach v Nemecku a na Slovensku udržiavame na najvyššej technickej úrovni a naše procesy neustále zlepšujeme.
Spokojnosť zákazníkov je našim najvyšším cieľom, dosahujeme ju prostredníctvom troch základných pilierov, ktoré tvoria našu podnikovú kultúru: kompetencia, precíznosť a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2802862  Dátum zverejnenia: 13.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.