Logo BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s r.o.

Lead External Auditor & Local Technical Manager

BUREAU VERITAS SLOVAKIA spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 - 3 000 EUR/mesiacročný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie externých auditov manažérskych systémov na príslušné normy

- Zodpovednosť za udeľovanie rozhodnutí o certifikácii miestneho certifikačného orgánu
- Rešpektovanie všetkých relevantných interných smerníc, postupov a zabezpečenie ich dodržiavania pri všetkých certifikačných činnostiach
- Spolupráca s regionálnym technickým riaditeľom v súvislosti so zmenami v interných smerniciach a ich implementáciou
- Zodpovednosť za spracovanie a aktualizáciu lokálnych interných smerníc v rámci oddelenia
- Posudzovanie spôsobilosti osôb na základe stanovených kritérií pre rôzne certifikačné schémy
- Zodpovednosť za schvaľovanie a kvalifikáciu audítorov, vedúcich audítorov a špecialistov
- Udržiavanie aktualizovaných záznamov a kvalifikačnej databázy audítorov
- Zabezpečenie relevantných školení všetkých zamestnancov v rámci svojej oblasti
- Vykonávanie interných auditov v súlade s internými požiadavkami a s formálnym harmonogramom interných auditov
- Vybavovanie a nahlasovanie prijatých sťažností od klientov v rámci certifikácie
- Evidencia a reportovanie pozastavených a odňatých certifikátov
- Zodpovednosť za udržiavanie a rozširovanie vybraných schém pod lokálnou akreditáciou

- 3 dni sick day
- Multisport karta
- Podpora odborného rastu a vzdelávania
- Príspevok na penzijné pripoistenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Externý audítor manažérskych systémov

Počet rokov praxe

3

Aktívny externý audítor ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a iné

Vysoká škola (technické zameranie / informačná bezpečnosť výhodou) + 3-ročná prax* v oblasti auditovania / inšpekcii

Znalosť noriem ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 27001 a ISO 17XXX

Znalosť práce s PC
Prezentačné a komunikačné zručnosti
Vodcovské a organizačné schopnosti

Spoločnosť Bureau Veritas je vedúcou svetovou spoločnosťou poskytujúcou služby v oblasti inšpekcii, certifikácie kvality, bezpečnosti a ochrany zdravia, životného prostredia ako aj sociálnej a spoločenskej zodpovednosti.
Bureau Veritas je partner v každom kroku. Našim klientom ponúkame celú škálu služieb od kontrol a auditov až po testy, analýzy, technické inšpekcie, certifikácie a poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Šnircová
Tel.: +421905382270
E-mail: poslať životopis
ID: 4761100  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac