Office management & Back office

Bureau van Dijk Editions Electroniques S.A.,o.z.

Miesto práce
Kulikova 17, 852 50 Bratilsava, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-asistencia generálnemu managerovi a sales teamu, administrativna podpora pobočky medzinárodnej spoločnosti
- pripravovať mesačné správy (reporty) pre top mamažment
- príprava účtovných dokladov pre externú účtovnú spoločnosť
- príprava dokladov pre mzdové účtovníctvo
- zabezpečiť plynulý chod kancelárie, objednávanie kancelárskych potrieb, stravnych lístkov, zabezpečenie pitného režimu
- vystavovanie, spracovanie, kontrola a archivácia účtovných dokladov (faktúry, objednávky, dodacie listy)
- kontrola nezaplatenych faktur, prípadne vymáhanie pohľadávok
- spracovanie externej korešpondencie a jej podávanie na poštu, zodpovednosť za zverenú hotovosť
- práca s interným informačným systémom (marketing manager)
- plniť operatívne úlohy

Iné výhody
• prostredie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• možnosť využívania cudzích jazykov
• motivujúce platové ohodnotenie
• zodpovedná a samostatná pozícia
• možnosť ďalšieho osobnostného rozvoja
• príjemné pracovné prostredie v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bureau van Dijk je europsky lider v poskytovani financnych a hospodarskych informacii (banky, financne institucie, podniky) publikovanych na DVD/Blu-Ray alebo cez internet.
ID: 1810851  Dátum zverejnenia: 23.7.2014