Technik investičnej výstavby- Projektový manažér – elektrotechnik

BUKÓZA HOLDING, a.s.

Miesto práce
Hencovská 2073, 093 02 Hencovce, Vranov nad Topľou
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Projektové riadenie, manažovanie projektov
• Znalosť elektrotechnických noriem pre montáž NN, VN a VVN a el. pohonov
• Posudzovanie a schvaľovanie projektov pre NN, VN a VVN inštalácií a el. pohonov pre daný technologický celok , prevádzku
• Riadenie a kontrola montáže NN, VN a VVN systémov a ich systémov riadenia
• Znalosť základných technických riešení a produktov
• Postupy prípravy a realizácie investičnej výstavby
• Technická normalizácia a projektovanie
• Plánovanie investičných procesov v oblasti investičnej činnosti u pridelených stavieb
• Koordinácia a kontrola priebehu investičnej činnosti u pridelených stavieb
• Posudzovanie projektovej dokumentácie a stanovenie podmienok stavieb
• Spracovanie finančných rozpočtov projektových alebo investičných akcií
• Vyhodnocovanie ekonomickej efektívnosti investícií projektov
• základné pojmy v oblasti investičných akcií
• Zodpovednosť za realizáciu projektov v požadovanej kvalite v súlade so zadaním
• Proaktívne riadenie projektov v súlade s časovým harmonogramom
• Dohľad na technické aspekty projektu
• Zodpovednosť za pridelenú časť projektu vo všetkých fázach a za jeho úspešný celkový priebeh
• Organizačné schopnosti, systematickosť a dôslednosť, presnosť, zodpovedný prístup k práci

• stabilná a perspektívna práca
• možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
• motivačné mzdové ohodnotenie
• doplnkové dôchodkové sporenie
• finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
• služobný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického smeru – odbor elektrotechnik

• prax minimálne 4 roky
• Anglický jazyk – pokročilý vítaný
• Microsoft Word – pokročilý
• Microsoft Excel – pokročilý
• Microsoft PowerPoint – pokročilý
• Internet /e-mail, www/ - pokročilý
• AutoCAD – základy
• VP - sk. A,B

Spoločnosť zaoberajúca sa mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie, s ročným obratom cca 200 mil.eur. Je výrazne proexportne orientovaná prevažne na trhy EÚ. V súčasnosti zamestnáva 1013 ľudí. Hlavnými produktmi sú papierenská buničina, prášková celulóza, elektrická energia a teplo.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hencovská 2073
093 02 Hencovce
ID: 2985460   Dátum zverejnenia: 23.6.2017