Technicko výrobný manažér

BUKÓZA HOLDING, a.s.

Miesto práce
Hencovská 2073, 093 02 Hencovce, okres Vranov nad Topľou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozhoduje o spôsobe zabezpečovania a plánu prípravy a realizácie, harmonograme realizácie jednotlivých invest. akcií.
• Pripravuje a kompletizuje harmonogram realizácie úloha a invest. akcií.
• Hodnotí CP a výber dodávateľov pre podklady riaditeľa.
• Riadia a kontroluje realizáciu jemu zverených úloh a invest. akcií.
• Kontroluje činnosť a výsledky práce jemu zverených úloh a invest. akcií.
• Zodpovedá za plnenie úloh vyplývajúcich z porád a dispečingov spoločnosti
• Zabezpečuje technické vyjasňovanie a poskytnutie podkladov pre vypracovanie realizačných plánov.
• Zabezpečuje zadania pre ponukové konanie dodávateľom
• Odsúhlasenie zápisníkov práce externých pracovníkov.
• Správnosť, úplnosť a včasnosť vypracovania technickej dokumentácie.
• Evidencia, archivovanie a správa technickej dokumentácie, predpisov, technickej literatúry a technických noriem (STN a pod.).
• Zodpovedá za - dodržiavanie a uplatňovanie zásad systému manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001:200 a systému environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001:2004
• Nastavovanie procesov optimalizácie výrobného procesu.
• Sledovanie technologických noviniek a navrhovanie ich prípadného zapracovania.
• Meranie, testovanie a skúšanie technickej spôsobilosti vykonaných prác.

• Stabilná a perspektívna práca
• Možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
• Motivačné mzdové ohodnotenie
• Doplnkové dôchodkové sporenie
• Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
• Služobný telefón

Ďakujeme všetkých uchádzačom, ktorí prejavia záujem o inzerovanú pozíciu. Vzhľadom na kapacitné možnosti budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojáske a technické zameranie

• Strojno - technické znalosti
• Anglický jazyk na komunikačnej úrovni
• Znalosť práce s PC (Word, Excel, PPT)
• Vodičské oprávnenie skupiny B - aktívny šofér
• Prezentačná a predajná zručnosť na vysokej úrovni
• Strategické myslenie, schopnosť tvoriť a implementovať nové technológie
• Komunikatívnosť
• Systematickosť, cieľavedomosť
• Ochota vysokého pracovného nasadenia
• Analytické myslenie, kreativita, schopnosť tímovej práce
• Schopnosť riadiť tím zamestnancov

Spoločnosť zaoberajúca sa mechanickým a chemickým spracovaním dreva, výrobou elektrickej a tepelnej energie, s ročným obratom cca 200 mil.eur. Je výrazne proexportne orientovaná prevažne na trhy EÚ. Hlavnými produktmi sú papierenská buničina, prášková celulóza, elektrická energia a teplo.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2914431  Dátum zverejnenia: 31.1.2017